Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Výlety na Rhodu a cestování po ostrově

Reagovat
Sniza
0 0
24. 4. 2018
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak je to s cestováním na Rhodu. Letíme 16. srpna a nejsme ten tip, co by jen ležel u pláže. Máte nějaké informace, kam se podívat, zajímavá místa a jak se na ně dostat? Přemýšlel jsme o půjčovně, ale nevím jestli je to nejlepší nápad cena atd....

Odpovědi (5)

0 0
18. 5. 2018
Asi nejlepší prostředek je půjčení auta, cena jako jinde v Řecku. Na ostrově funguje spolehlivá autobusová doprava, nevím, kde budete bydlet. Celkem dobré informace, co navštívit jsou tady na stránkách (vyberete oblast Rhodos) Je dobré naštívit Lindos s akropolí (pokud máte děti, doporučuji oslí taxi nahoru na akropoli), hlavní město Rhodos (akropoli, staré město), Z přírody - údolí motýlů, sedm pramenů a nejjižnější část ostrova. Nad pláží Tsambika na kopci klášter Tsambika s úžasnou vyhlídkou. Také lze navštívit několik hradů.
Sniza
0 0
24. 5. 2018
Dobrý den, bydlíme v hotelu Blue Bay Beach, ialyssos. Autobusová doprava funguje po celém ostrově?
0 0
8. 6. 2018
Ano, autobusy jezdí skoro všude. Tady je odkaz z loňska
http://www.ando.gr/upload/files/eot/BUS.pdf
na straně 2 je autobus z vašeho letoviska.
Petre
0 0
22. 5. 2019
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli autobusy zajíždí až nějak poblíž pláží.Budeme bydlet v hotelu Olive garden a určitě bychom se chtěli zajet podívat po plážích na Rhodosu,ne autem.
Děkuji,Petr
0 0
21. 6. 2019
Určitě jsou zastávky i poblíž pláží, samozřejmě je třeba kousek dojít. Na Prasonissi (úplně na jihu) také jezdí autobus.

Reagovat na diskuzi