Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Pláž Psili Ammos-jihozápad Sámos

Reagovat
1 0
21. 7. 2019
Dlouhá pláž,zprvu kamínky,ale hned písek.Teměr bez vln, mělko, dostatek slunečníků a když si něco koupíte v taverně nad pláží,tak zadarmo! Jinak pití i jidlo si můžete objednat až na pláž, super 👌. Parkování na horni silnici(cca100m)po asfalt.silničce kolem dvou taveren dolů k pláži.Je to kousek! Chválím a doporučuji!Jedna z několika málo písčitých pláží na Sámosu.Ty jsou mimochodem na jihu!!! Krásnou dovolenou🤗

Odpovědi (1)

1 0
21. 7. 2019
Pokud si budete chtít udělat výlet lodí, doporučuji z městečka Ormos na jihu Sámosu.Loď se jmenuje Cleopatra, vyplouvá v sobotu v 9:30, návrat 17:00h..
Míří na ostrov Samiopoula,který obývá jeden stařec☺.Pluje se na něj cca 1h.. Zde je zastávka na vykoupání v krásné písčité zátoce.Jen jsme od starce nedostali ani lehátko ani slunečník (prý je má pro své hosty🤔).Ale nakonec nám to ani nevadilo...Pak jsme dostali na lodi oběd,piti jsme si platili sami.Kdo chtěl,mohl se vykoupat(skákalo se i z lodi)! Hrála nám živá hudba,bylo to super.Kapitán i jeho rodina jsou příjemní.Určitě doporučuji!

Reagovat na diskuzi