Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Psarou

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Psarou, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Psarou

Jen asi 5 kilometrů od hlavního města ostrova Mykonos se rozkládá malé a příjemné letovisko zvané Psarou, kam vás nejlépe dopraví místní autobus. Jestliže hledáte klid a odpočinek, polehávání na pláži v záři teplého sluníčka, možnost některých sportovních aktivit a příjemné procházky při pobřeží, Psarou bude tím pravým.

Pláž u Psarou

Pláž je v Psarou sice užší, ale zato krásně dlouhá, pokrytá příjemným a jemným pískem. Snad proto bývá v hlavní letní sezoně poměrně rušná a plná rekreantů, mezi kterými nezřídka můžete zahlédnout některou ze slavných celebrit, které si toto letovisko oblíbily. Voda je tu excelentně čistá, a tak umožňuje bezproblémové provozování vodních sportů, zejména plavby na lodích, potápění, pro zkušené s prohlídkou potopených vraků či podmořských jeskyní, a windsurfingu.

Co v Psarou ?

V blízkosti pláže jsou připraveny ubytovací kapacity, stejně jako stravovací zařízení v podobě barů a taveren. Zkrátka vše doslova na dosah ruky.

Video z Psarou

Sice ne moc kvalitní, ale ukáže, jaká pláž v Psarou je a co asi tak můžete od Psarou očekávat.

Video

Kam se na Mykonos jezdí?

Na Mykonos se z ČR jezdí hlavně do středisek  Agios Ioannis, Elia, Mykonos (Chora) - hlavní město, Platis Gialos a Psarou.

Tipy na hotel v letovisku Psarou

Grecotel Mykonos Blu

Doslova perlu mezi zdejšími hotely objevíte necelé 4 km od hlavního města Mykonos. Je situovaný přímo u písčité pláže Psarou a asi 10 minut  pěšky od další pláže Platis Gialos. V blízkém okolí se nabízí celá řada  zajímavých míst. Doporučujeme navštívit větrné mlýny (3.5 km), Malé  Benátky (3.6 km), Archeologické muzeum Mykonos (4 km), starý přístav (4  km), nový přístav (5.7 km) nebo lodí ostrůvek Delos (6.5 km). Zastávka  místní dopravy leží cca 200m od hotelu. Letiště je vzdálené necelých 15  minut jízdy.

1.

Psarou Beach

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova Mykonos, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel Psarou Beach je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---