Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 8. 8. - 15. 8. 2020
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Praha
Stravování All inclusive
Ubytování Hotelový pokoj
20161217 31652 18bda4n
8 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Pokoj pro 2 osoby - výhled na moře 28 080 Kč
Pokoj pro 2 osoby 26 290 Kč
Příplatek za výhled na moře, 1. dítě mladší do 7 let 0 Kč
Příplatek za přistýlku pro 2. dítě mladší do 12 let 9 390 Kč
Dospělá osoba na 1. přistýlce 20 490 Kč
Příplatek za výhled na moře, 2. dítě mladší do 12 let 890 Kč
1. dítě starší do 12 let za letenku na přistýlce 6 990 Kč
Infant bez nároku na místo v letadle, lůžko a stravu 1 290 Kč
Příplatek za výhled na moře 1 790 Kč
2. dítě mladší do 12 let za letenku na přistýlce 6 990 Kč
1. dítě mladší do 7 let za letenku na přistýlce 6 990 Kč
Příplatek za výhled na moře, 1. dítě starší do 12 let 0 Kč
.Dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji 26 290 Kč
Příplatek za přistýlku pro 1. dítě starší do 12 let 3 590 Kč
$Rozšíření cestovní pojištění do 24 dní včetně pojištění stornopoplatků - dítě 490 Kč
Cestovní pojištění do 24 dní včetně pojištění stornopoplatků - dítě 349 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Sleva na auto

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčovny aut George´s rent a car. Půjčovna zde má českou pobočku, veškerá komunikace probíhá v češtině zde v České republice. Na ceny a podmínky se můžete podívat na stránce Půjčovna aut Korfu (odkaz se otevírá v novém okně).

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.