Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Teacher´s Cottage

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Teacher´s Cottage ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Teacher´s Cottage **** - vila v oblasti Rethymno

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Bezbariérové pokoje
  • Klidné prostředí
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře

Možnosti

  • až pro 6 osob
  • vlastní stravování

Poloha

Vila Teacher´s Cottage stojí ve svahu nad vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra a 10 km jihovýchodně od historického města Rethymno. Ve vesničce je několik taveren, kaváren a obchodů. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 5 km od vily. Vila sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí.

Ubytování

Luxusní vila Teacher´s Cottage je postavena dle tradiční krétské architektury z kamene, což jí zajišťuje uchování příjemného klima i v nejparnějších dnech. V přízemí vily se nachází ložnice (snadný přístup i pro vozíčkáře) s koupelnou (sprcha, WC a pračka), moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.), která je propojena s prostorným obývacím pokojem s krbem, jídelním stolem, sedací soupravou, TV/SAT a DVD. Ve vile je možné se připojit na internet (za poplatek). V 1. patře jsou umístěny další 2 ložnice se samostatnými koupelnami s WC (1 s vanou s vířivou koupelí, 1 se sprchou). V zahradě se nachází prostorný kout se zděným grilem. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s venkovním posezením. Vilka má bazén o rozloze přibližně asi 15 m² s lehátky.

Hodnocení

luxusní ubytování pro klidnou rodinnou dovolenou, krásný výhled na moře a na okolní olivové háje.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 7 km.
Vzdálenost od vesničky Agia Triada: cca 1 km.
Vzdálenost od města Rethymno: cca 10 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 65 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 75 km.

Ceníky

Období Vila
01.04. - 31.05. 5100
01.06. - 30.06. 6400
01.07. - 16.07. 8000
17.07. - 27.08. 11400
28.08. - 30.09. 6400
01.10. - 31.10. 5100

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňující informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania/Heraklion - vila Teacher´s Cottage: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---