Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 21. 8. - 1. 9. 2020
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Ostrava
Stravování Vlastní strava
Ubytování Studio
12 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
- lůžko dospělý 14 987 Kč
- přistýlka 3. osoba 12 871 Kč
- konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) 350 Kč
- konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) 600 Kč
- konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) 600 Kč
- konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) 350 Kč
- strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) 400 Kč
- snídaně (os/noc) 300 Kč
- parkování u letiště 1 vozidlo/pokoj (akce do 31. 1. 2020, nutno uvést do smlouvy o zájezdu) - zdarma 0 Kč
- jednolůžkové studio (os/noc) 460 Kč
- komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) 490 Kč
- strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) 400 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.