Tips for trips

Ostrov Meganissi - výlety

Tipy na výlety od turistů / cestovatelů - Tipy na výlety a fakultativní akce CK

Máte vlastní tip na výlet?

Víte o nějakém místě na ostrově Meganissi, které by se ostatním mohlo líbit, ale nenašli jste ho zde? Myslíte si, že něco stojí za návštěvu a rádi byste o tom informovali ostatní? Napište nám. Rádi Váš návrh zveřejníme.

A co se na Meganissi doporučuje? V první řadě doporučujeme návštěvu a shlédnutí zajímavých míst z našeho Katalogu objektů po levé straně. Přímý odkaz na jednotlivé kategorie je:

Turistická střediska

Kláštery

Přírodní zajímavosti

Meganissi má ovšem také mnoho překrásných pláží. A jelikož zde není potřeba žádné licence na motorové čluny, doporučujeme všem zapůjčit si člun a poznávat krásné pobřeží směrem z moře. Je to jedinečný zážitek.

%EDIT: Napsat a vložit Váš tip na výlet na ostrově Meganissi%


Meganissi - tipy na výlety a různé fakultativní akce CK

Zde Vám přinášíme několik tipů na organizované výlety po ostrově Meganissi. Jsou od různých CK, u každého výletu je napsáno, kdo ho nabízí. Některé výlety se překrývají a jsou zhruba stejné. Asi to bude proto, že CK výlety nabízí, ale neorganizují, jen zprostředkovávají nabídku místních agentur. Většinout tyto výlety tedy můžete zakoupit jak u CK, tak u delegáta na místě tak asi i v místních turistických informacích.

V současné době nevíme, že by některá CK nabízela na Meganissi organizovaný výlet. Na místě by ale nabídka měla být lepší.

%EDIT: Napsat a vložit Váš tip na výlet na ostrově Meganissi%

Naše tipy na zájezdy