Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maistrali studia

2 velmi pěkné vilky Maistrali s vnitřní upravenou zahradou jsou postaveny v údolí nedaleko krásné městské pláže na ostrově Andros. Do centra městečka a k pláži se dostanete pohodlnou chůzí pouze za pár minut, první obchody a taverny jsou na pobřeží. Klidná poloha a přitom blízkost pláže a centra městečka činí toto ubytovaní velmi atraktivní.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maistrali studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Maistrali studia:

2 velmi pěkné vilky Maistrali s vnitřní upravenou zahradou jsou postaveny v údolí nedaleko krásné městské pláže. Do centra městečka a k pláži se dostanete pohodlnou chůzí pouze za pár minut, první obchody a taverny jsou na pobřeží. Klidná poloha a přitom blízkost pláže a centra městečka činí toto ubytovaní velmi atraktivní.

Ubytování:

2lůžková studia Maistrali  (2 postele) nebo 3lůžková studia Maistrali (manželská postel a 1 lůžko) jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, balkónem, TV, klimatizací (za příplatek) a fénem. Některá studia jsou ve zvýšeném přízemí (5 schodů), další v 1. patře. Zastřešené balkóny studií směřují do vnitřní zahrady. V místě je parkovací stání. Do studií Maistrali je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra: cca 300 m. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 9 km.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.