Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akropolis Rezidence

Rezidence Akropolis se nachází na kopci s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m, přístup je po částečně nezpevněné cestě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
2/5
Nic moc

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akropolis Rezidence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha rezidence Akropolis

Rezidence Akropolis se nachází na kopci s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m, přístup je po částečně nezpevněné cestě.

Ubytování

Ubytování ve 2-5 lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmánech s balkonem nebo terasou, sociálním zařízením (sprcha + WC), minikuchyňkou s lednicí, vhodnou k přípravě jednoduchých jídel. Studia s 2-4 lůžky jsou jednopokojová, studia s 5 lůžky mají 2 pokoje oddělené posuvnou zástěnou. Apartmány mají vždy dvě ložnice, některé mají jednu ložnici průchozí, většina má dvě oddělené ložnice

Vybavení rezidence Akropolis

K dispozici je velký bazén s barem, malý bazén s vířivkou (jakuzzi), lehátka a slunečníky.

Strava

Dle CK, Polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře - jednotné menu K večeři si lze dokoupit nápoje dle vlastního výběru. U leteckých zájezdů může být nabízena polopenze.

Pláž

Široká písčitá pláž s oblázky, po okrajích se skalnatými masivy, je přístupná po přírodní stezce. Letovisko Fourka a jeho pláže se nachází v malebné zátoce.

Vybavení okolí

Plážový volejbal, vodní sporty, v rezidenci k dispozici bazén s lehátky a slunečníky a vířivka zdarma. Dlážděná plocha vhodná ke cvičení.

Aktuální popis od CK

PolohaKomplex prostorných studií a apartmánů nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska...

Polohanově rekonstruovaný hotelový komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 14. 1. 2020 V loňském roce jsem se svojí rodinou navštívil v měsíci srpnu s cestovní kanceláří BonTon Řecko - Chalkidiki - Fourka. Po zkušenostech z této dovolené varuji všechny potencionální zájemce o tuto dovolenou konkrétně o zajištění si stravování - polopenze. Jídlo po téměř celou dobu našeho pobytu bylo na hranici poživatelnosti -večeře výběr ze dvou jídel, snídaně každý den stejné (oschlý chléb, uvadlá zelenina z předešlého dne, lunchmeat vydávaný za šunku, studená míchaná vejce, natvrdo uvařená vejce z předešlého dne, kdy k obědu bylo typicky řecké jídlo - vejce natvrdo, koprová omáčka a brambory, za celou dobu pobytu - 11 dnů byly jako příloha 2krát brambory jinak rýže a těstoviny). Jídlo, které by sneslo mírně přísnější měřítko bylo pouze dvakrát. Proto doporučuji si zajít na večeři do obce - místního ,,Fastfoodu" a nebo si nechat jídlo dovést. Co se týče pobytu v hotelu by se měla věnovat podstatně větší péče úklidu a pořádku na pokojích, za celou dobu pobytu nebyly vyměněny ručníky, co se týče animačních programů, tak o těch se nedá vůbec hovořit, protože žádné nebyli, v rámci objektivity je třeba vyzvednout a pochválit nádherný bazén a okolí kolem něj. Nic moc

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.