Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sokratis

Dům Sokratis, na jaře 2007 kompletně zrekonstruovaný, najdete přímo v centru Sarti na Chalkidiki, vzdálený 70 metrů od oblíbené dlouhé písečné pláže. Na hosty čeká v prvním poschodí pět trojlůžkových a čtyři dvojlůžková studia. K moderním, vkusně zařízeným pokojům patří kuchyňský koutek se základním vybavením, lednička, televize, koupelna a WC. Z balkonů můžete sledovat hemžení v uličkách při sklence vašeho oblíbeného nápoje nebo kávy. Klimatizaci je možné připlatit na místě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sokratis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita studií Sokratis:

9 studií

Popis domu Asteras a ubytování:

Dům Sokratis, na jaře 2007 kompletně zrekonstruovaný, najdete přímo v centru Sarti, vzdálený 70 metrů od oblíbené dlouhé písečné pláže. Na hosty čeká v prvním poschodí pět trojlůžkových a čtyři dvojlůžková studia. K moderním, vkusně zařízeným pokojům patří kuchyňský koutek se základním vybavením, lednička, televize, koupelna a WC. Z balkonů můžete sledovat hemžení v uličkách při sklence vašeho oblíbeného nápoje nebo kávy. Klimatizaci je možné připlatit na místě.

Okolí studií Sokratis

Díky výborné poloze domu budete mít vše nablízku - autobusovou zastávku, pekárnu, supermarket i několik restaurací.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.