Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Sofia

Příjemná, elegantní a moderní Villa Sofia nabízí ubytování ve 2lůžkových studích s možností přistýlky. Nachází se asi 5 minut od centra oblíbeného letoviska Polichrono v nádherné zahradě. Pláž je od villy Sofia vzdálená asi 200 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Villy Sofia

Vila Sofia se nachází necelých 200 m od pláže a přibližně 5 minut od centra Polichrona. Rozkládá se v nádherné, velké zahradě.

Popis Villy Sofia

Vila Sofia je elegantní vila, rozkládající  se v nádherné, velké zahradě. Villa Sofia leží v klidné části Polichrona. U ubytování je možnost neplaceného parkovaní. K dispozici je zahradní sprcha a možnost pořádání barbecue.

Ubytování

Příjemná vilka Sofia nabízí ubytování ve 2lůžkových studiích s možností přistýlky. Každé studio je vybaveno vlastním příslušenstvím, klimatizací (za příplatek), standardně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou. v zahradě je možnost grilování a pořádání barbecue večerů.

Stravování

dle CK, vlastní, možnost dokoupení snídaní i večeří v nedaleké taverně.

Pláž

cca 200 metrů od Villy Sofia

Aktuální popis od CK

Popis zájezduPoloostrov Chalkidiki a jeho dva výběžky jsou plné letovisek nejrůznějších velikostí a charakterů, tím třetím je svatý Athos, který lze...

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.