Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Erikoussa hotel

Dvoupodlažní objekt, ležící kousek od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V hotelu Erikoussa je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, v některých možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, lednicí, SAT TV, telefon, rádio. Z balkonu výhled na moře. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace (vnitřní a na terase), bar. Destinace - ostrov Erikoussa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Erikoussa hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Erikoussa

Dvoupodlažní objekt, ležící kousek od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V hotelu je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, v některých možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, lednicí, SAT TV, telefon, rádio. Z balkonu výhled na moře. V hotelu Erikoussa je k dispozici recepce, restaurace (vnitřní a na terase), bar.

Strava

Dle zájezdu, Kontinentální snídaně + večeře, 2 chody (předkrm a hlavní jídlo – výběr minimálně ze 2 možností).

Doprava na Erikoussu

V případě, že rádi rybaříte a ulovíte ryby, rádi Vám je po dohodě v kuchyni připraví. Pravidelné lodní spojení s Korfu. Z Kerkyry je  cca 4 x týdně,  z Agios Stefanos  cca 2 x týdně, ze Sidari cca 4 x týdně a z Přístavu Roda-Acharavi (na severu Korfu) cca 5 x týdně. Aktuální informace o dnech a časech  Vám rádi sdělí na recepci.

Pláž

Vzdálenost od písčité pláže cca 30 m, ale na Erikouse jsou krásné pláže prakticky všude..

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.