Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Efi studia

Studia Efi jsou postavena na ostrově Kos velmi blízko krásné písečné pláže v zálivu Kefalos, v místě, které se nazývá Kamari. Na pláž se dostanete pohodlnou cestou asi za 7 min. V blízkosti jsou obchody i výborná taverna Captain John.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Efi studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Efi studia

Studia Efi jsou postavena velmi blízko krásné písečné pláže v zálivu Kefalos, v místě, které se nazývá Kamari. Na pláž se dostanete pohodlnou cestou asi za 7 min. V blízkosti jsou obchody i výborná taverna Captain John.

Ubytování:

Příjemně zařízená studia Efi jsou ve 2 budovách. 1. z nich je přízemní a ve 2. máme studia v 1. patře s výhledem na moře a na vesničku. Studia ve zvýšeném přízemí mají krásné prostorné terasy obklopené květinami, které Vám zaručí dostatek soukromí. 3lůžková studia mají 1 manželskou postel a 1 řádné lůžko, 2lůžková studia mají buď velké manželské lůžko nebo 2 řádná lůžka. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky s mrazícím boxem), WC, sprchou, fénem, klimatizací (za příplatek) a sejfem. Ve studiích si můžete vyžádat dětskou postýlku. Stravování: doporučujeme dokoupení večeří (3 chody) v blízké taverně na pláži, která je vyhlášená vynikající kuchyní.

Hodnocení:

Standardní studia Efi působí příjemně i díky veselým barvám a díky vynikajícímu přístupu k pláži. Vzdálenost od pláže: cca 200 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 nadovolenounaostrov Kos do letoviska Kefalos do penzionu Efi. PenzionEfi leží v klidném místě letoviska Kefalos,150 m od...

PopisPláž: 200m | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf | KlimatizaceOkolíStudia se nacházejí v malebném letovisku Kefalos jen 200 m od krásné písečné...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.