Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sun studia

Tento dvoupatrový penzion Golden Sun se nachází na ostrově Kos v klidné části letoviska Tigaki cca 400 metrů od písečné pláže. Do centra letoviska se spoustou obchodů, taveren a restaurací je to cca 200 metrů. K vybavení penzionu patří snack-bar a bazén (dle nabídky lehátka a slunečníky zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sun studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Golden Sun:

Tento dvoupatrový penzion Golden Sun se nachází v klidné části letoviska Tigaki cca 400 metrů od písečné pláže. Do centra letoviska se spoustou obchodů, taveren a restaurací je to cca 200 metrů. K vybavení penzionu Golden Sun patří snack-bar a bazén (dle nabídky lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování:

Účelně zařízená dvoulůžková studia Golden Sun s možností jedné přistýlky jsou vybavena vlastní sprchou s WC, kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, lednicí, varnou konvicí, klimatizací (za poplatek) a balkonem.

Stravování:

Dle ck, Vlastní. Možnost dokoupení polopenze nebo večeří, platba na místě u delegáta.

Sport a zábava:

Stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži (za poplatek). Možnost zapůjčení aut, skútrů a jízdních kol, nabídka fakultativních výletů. V blízkém okolí studií Golden Sun se nachází minigolf a menší fotbalové hřiště.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.