Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Kos Imperial

Komplex Grecotel Kos Imperial se nachází v letovisku Psalidi, přímo u oblázkovopísečné pláže, cca 4 kilometry od města Kos. Hotel je obklopen hezkou udržovanou zahradou. 

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Kos Imperial , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Kos Imperial

Omlouvám se, na popisu hotelu Grecotel Kos Imperial se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu Grecotel Kos Imperial, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

Aktuální popis od CK

DoporučeníLuxusní hotelový komplex svými službami uspokojí ty nejnáročnější klienty. Přímo upláže anedaleko hlavního města. Nádherné výhledy zhotelu směrem k...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.