Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iris

Hotel Iris nacházející se 100m od pláže a necelé 2km od centra města Kos, v samotném srdci letoviska Psalidi je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Velkou výhodou tohoto ubytování je právě jeho výborná poloha, s dobrou dostupností nákupů, taveren i zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iris

Hotel Iris je komplex skládající se ze 2 budov jednoduššího charakteru, nachází se v pěší vzdálenosti od samotného centra letoviska Psalidi a jen 2 km od centra města Kos. Od oblázkové pláže je hotel vzdálen cca 100 m a od letiště cca 25 km.

Vybavení hotelu Iris

K hotelovému vybavení patří recepce, parkoviště, bazén, bar u bazénu, bar, trezor, TV místnost, zahrada, místnost pro snídaně, kulečník, Internet v lobby.

Vybavení pokojů

Pokoje max. pro 3 osoby jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů, který je k zapůjčení na recepci, lednicí, telefonem, klimatizací a studia navíc kuchyňským koutem.

Pro děti

Dětský bazén, postýlka na vyžádání

Strava

Dle CK. Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.