Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalloudis

2patrový komplex studií a apartmánů Kalloudis se nachází na ostrově Kos u hlavní třídy letoviska Tigaki s krásnými plážemi, restauracemi, bary, tavernami. Zastávka autobusu 10 m. Nedaleko je supermarket.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalloudis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kalloudis

2patrový komplex studií a apartmánů se nachází u hlavní třídy letoviska Tigaki s krásnými plážemi, restauracemi, bary, tavernami. Zastávka autobusu 10 m. Nedaleko je supermarket.

Pláž

Hotel Kalloudis je 450 m od písčité pláže

Vybavení hotelu Kalloudis

ubytovací kapacita Kalloudis nabízí vstupní halu s recepcí, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, snack bar u bazénu.

Služby

trezor na recepci, klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování v hotellu Kalloudis

2lůžková studia s možností 1 přistýlky a apartmány s možností 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou/WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, SAT/TV, fénem, balkonem nebo terasou.

Děti

dětský bazén.

Doporučení

Kalloudis je oblíbená ubytovací kapacita nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově, ideální pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří dávají přednost živějším letoviskům.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.