Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kamari Bay

Malý rodinný hotel Kamari Bay s příjemnou, rodinnou atmosférou se nachází v městečku Kefalos, pouhých 100 metrů od pěkné pláže a zhruba 500 metrů od centra s řadou taveren a obchůdků. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kamari Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kamari Bay

Hotel se nachází v západní části ostrova v typicky řeckém městečku Kefalos, které je vzdáleno cca 12 km od letiště, přibližně 40 km od centra města Kos a cca 500 m od nákupních možností s řadou restaurací a kaváren. V blízkosti hotelu najdete autobusovou zastávku. Hotel je vzdálen cca 100 m od písečnooblázkové pláže.

Vybavení hotelu Kamari Bay

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v recepci a ve veřejných prostorách, trezor v recepci (za poplatek), malá knihovna, restaurace, bar, snack bar u bazénu, bazén a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny Wi-Fi  a telefonem. Možnost jedné přistýlky (přistýlka vhodná pouze pro dítě). Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Stravování

Dle CK. Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Krásná písečnooblázková pláž je vzdálená cca 100 m od hotelu.

Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou v dosahu nákupních možností a kousek od opravdu krásné pláže. Hotel je ideálním místem pro strávení klidné dovolené. Vhodné pro nenáročné klienty toužící po ochutnávce typického řecka.

Název

Kamari Bay**+

Pláž

Krásná písečnooblázková pláž je vzdálená cca 100 m od hotelu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází v západní části ostrova v typicky řeckém městečku Kefalos, které je vzdáleno cca 12 km od letiště, přibližně 40 km od centra města Kos a cca 500 m od nákupních možností s řadou restaurací a kaváren. V blízkosti hotelu najdete autobusovou zastávku. Hotel je vzdálen cca 100 m od písečnooblázkové pláže .

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

.

.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.