Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konti Clever

Studia Konti Clever nacházející se v oblíbeném letovisku Marmari jsou vhodná především pro méně náročné hosty, kteří ocení možnost využít služeb tříhvězdičkového hotelu Roselands.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konti Clever, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Konti

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letoviska s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km. CLEVER nabídka je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3* nebo 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování ve studiích Michalis a program all inclusive využívají klienti v sousedním hotelu Roselands 3*, vzdáleném cca 150 metrů. Tento zájezd doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho cenovou dostupnost a ověřené služby. Klienti bez stravy nemohou prostory hotelu Roseland využívat.

Vybavení hotelu Konti

Hosté mohou v rámci all inclusive využívat vybavení hotelu Roselands, který je v bezprostřední vzdálenosti. Hotel Roselands hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, wi-fi připojení, restauraci, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti. Studia Michalis vlastní bazén nemají. Studia Michalis vlastní bazén nemají. Klienti bez stravy prostory Roselandu využívat nemohou.

Vybavení pokoje

Apartmán pro 2-5 osob: Jednoduché apartmány se sociálním zařízením, kuchyňským koutem, SAT/TV, balkonem.

Stravování

Dle CK. All inclusive ve vedlejším hotelu Roselands Snídaně formou bufetu (7.30–10.00) Oběd formou bufetu (13.00–14.30) Večeře formou bufetu (19.00–21.00) Během dne sendviče, pizza, saláty a sezónní ovoce (11.00– 13.00, 15.00–18.30). Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva (11.00–23.00). Možné také BEZ STRAVY.

Pláž a plážový servis

Písčitá s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 600 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Pro děti

Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti - vše v hotelu Roselands.

Sport a zábava

Stolní tenis, beach volejbal, kulečník (za poplatek) - vše v hotelu Roselands.

Služby za poplatek

Klimatizace za poplatek

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.