Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kosta Palace

Hotel Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce 2001 a nabízí hostům prvotřídní služby. Městská pláž leží přibližně 150 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kosta Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Kosta Palace

Hotel Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce 2001 a nabízí hostům prvotřídní služby. Centrum města je vzdáleno cca 200 metrů a můžete zde navštívit taverny, restaurace nebo vybrat vhodný suvenýr z řady obchůdků. Hotel se nachází 25 km od mezinárodního letiště Kos. Nejbližší autobusová a taxi zastávka je pouhých 100 metrů.

Vybavení hotelu

Hotel Kosta Palace disponuje recepcí, bazénem, dětským bazénem, konferenční místností, barem, barem u bazénu, koutkem se satelitní TV a konferenční místností. Wi- Fi připojením.

Dětský bazén. Dětská postýlka - za příplatek 6 €/noc

Vybavení pokoje

Typy pokojů: Jednolůžkový pokoj Dvojlůžkový pokoj Dvojlůžkový pokoj s výhledem do přístavu Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, vysoušečem vlasů, WIFI připojením, trezorem, mini chladničkou, telefonem, balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Stravování

Dle ck: Snídaně formou bufetu.

Pláž u hotelu Kosta Palace

Písečná pláž s kamenným vstupem je vzdálena cca 150 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Bazén. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Klimatizace, dětská postýlka, WI-FI připojení, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.

Aktuální popis od CK

Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.