Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lenaki

Velice oblíbené kvalitní apartmánové ubytování s rodinnou atmosférou v klidném místě na ostrově Kos, v krásné udržované zahradě s bazénem, nedaleko centra města v dosahu nákupních možností a nočního života. Vhodné ubytování pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lenaki, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro apartmány Lenaki

Velice oblíbené kvalitní apartmánové ubytování s rodinnou atmosférou v klidném místě, v krásné udržované zahradě s bazénem, nedaleko centra města v dosahu nákupních možností a nočního života. Vhodné ubytování pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Ubytování

V komplexu Lenaki jsou apartmány se dvěma oddělenými místnostmi pro 2-4 osoby. Apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo hory a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem a kuchyňským koutem s chladničkou. Možnost dvou přistýlek.Dětská postýlka za poplatek.

Vybavení apartmánů Lenaki

Vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), internetové připojení (za poplatek), snack bar, bar u bazénu, bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), brouzdaliště, vířivka, dětské hřiště, minifotbal, stolní fotbal, pořádané tématické večery. Supermarket v bezprostřední blízkosti, směnárna.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 950 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Apartmánový komplex Lenaki se nachází asi 30 km od letiště, přibližně 1 km od centra města Kos, cca 950 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.