Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mammis Beach Komplex

Hotel se studiemi Mammis Beach se nachází v zahradách v blízkosti pláže v klidné oblasti letoviska Kardamena na ostrově Kos. Nabízí dvoulůžková studia s možností 1 pristýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mammis Beach Komplex, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Mammis Beach

Hotel se studiemi Mammis Beach se nachází v zahradách  v blízkosti pláže v klidné oblasti letoviska Kardamena, 14 km od letište v Kosu, 2 km od živého centra Kardameny. Nedaleko komplexu Mammis Beach je spousta baru, obchodu a restaurací.

Vybavení komplexu Mammis Beach

recepce, směnárna, internetový kout, SAT TV, restaurace/bar, bar u bazénu, snack bar, bazén, kulečník, stolní hry, každý týden BBQ.

Ubytovani

Hotel Mammis Beach Komplex nabízí dvoulůžková studia s možností 1 pristýlky. Studia jsou vybavena koupelnou WC vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, kuchynkou s ledničkou a balkónem nebo terasou. Několik studií v přízemí má venkovní terasu s výhledem na moře, několik apartmánů v prvním patře má balkón s výhledem na moře.

Strava

dle Ck,  vlastní stravování, bufetové snídaně

Pláž

Písčito-oblázková pláž leží přes silnici od komplexu studií Mammis Beach.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.