Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mikri Poli

Hotelový komplex Mikri Poli, terasovitě umístěný na svahu, se nachází na ostrově Kos, u pláže (přes silnici), asi 1 km od centra letoviska, 7 km od letiště a asi 30 km od města Kos. 50 m od hotelu je zastávka autobusu do Kardameny. Hotelový areál Mikri Poli s několika 2patrovými budovami nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bary, TV místnost, obchod, animační programy (v cizím jazyce), sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mikri Poli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mikri Poli

Hotelový komplex Mikri Poli terasovitě umístěný na svahu se nachází u pláže (přes silnici), asi 1 km od centra letoviska, 7 km od letiště a asi 30 km od města Kos. 50 m od hotelu je zastávka autobusu do Kardameny.

Pláž

Hotel Mikri Poli leží 50 m od písčito-oblázkové pláže. 

Vybavení hotelu Mikri Poli

Hotelový areál Mikri Poli s několika 2patrovými budovami nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bary, TV místnost, obchod, animační programy (v cizím jazyce), sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal.

Služby

kulečník, internet, trezor na pokoji, plážové ručníky, služby prádelny, lázeňské služby ve vedlejším hotelu Carda Beach, osvětlení tenisového kurtu, vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

Rodinné pokoje (až pro 4 dospělé osoby, prostor s 2 přistýlkami oddělen od ložnice s 2lůžkem zašupovacími dveřmi) mají koupelnu/WC, klimatizaci (15.06.–30.09.), SAT/TV, telefon, fén, ledničku, balkon či terasu.

Děti

dětská postýlka, 2 dětské bazény, dětské hřiště, dětské židle, animační programy (v cizím jazyce).

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, svačiny, odpolední káva/čaj/sušenky, zmrzlina ve stanoveném čase, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00–23.00 hod.

Doporučení

Kvalitní hotelový komplex Mikri Poli u pláže s výbornými službami, velkým bazénem, pokoji až pro 4 dospě­lé osoby, 2 děti zdarma. Výborná nabídka nejen pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.