Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Norida Beach

Tento rozsáhlý hotelový komplex Mitsis Norida Beach v řeckém stylu je situován na odlehlém místě u velmi pěkné a udržované pláže s hrubším pískem a kamínky. Leží v klidném prostředí, ve vzdálenosti cca 6 km od letoviska Kardamena na Kosu. Vedle hotelu je autobusová zastávka městské linky, která pravidelně zajišťuje spojení s centrem Kardameny (v hlavní sezóně cca 15x denně, jízdenka stojí cca 1,50€).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Norida Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha kompelxu Mitsis Norida Beach

Tento rozsáhlý hotelový komplex Mitsis Norida Beach v řeckém stylu je situován na odlehlém místě u velmi pěkné a udržované pláže s hrubším pískem a kamínky. Leží v klidném prostředí, ve vzdálenosti cca 6 km od letoviska Kardamena. Vedle hotelu je autobusová zastávka městské linky, která pravidelně zajišťuje spojení s centrem Kardameny (v hlavní sezóně cca 15x denně, jízdenka stojí cca 1,50€).

Kapacita

hotelový komplex Mitsis Norida Beach tvoří hlavní budova a bungalovy ve svažité zahradě nad hl. budovou, má 450 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 4 – 5 osob typu suites v bungalovech, které tvoří dva pokoje se čtyřmi pevnými lůžky s možností jedné přistýlky pro děti). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem (s doplňováním nápojů – každý druhý den – 2 piva, 2 coly, 1 sprite, 1 soda, 1 voda), balkónem či terasou. Některé pokoje mají výhled na moře, jiné na hory a krajinu. Výhled na moře za příplatek. Jednolůžkové pokoje jsou obvykle bez výhledu na moře. Dětská postýlka a vysoké židle v restauraci na vyžádání – zdarma. Trezor na pokoji (za poplatek cca 22€/týden). Vzhledem k tomu, že areál Mitsis Norida Beach je rozsáhlý, jsou některé pokoje dále od pláže

Služby

vstupní hala s recepcí, pokojová služba a možnost hlídání dětí (za poplatek), telefonní automat a koutek s TV se satelitním příjmem, výtah, obchod se suvenýry, internetová kavárna (za poplatek cca 5€/30 minut), minimarket, butik, zlatnictví, novinový stánek, hlavní bar, snackbar u bazénu a bar na pláži, restaurace, čínská restaurace, restaurace pro děti, taverna, služby lékaře, velká konferenční místnost, prádelna s čistírnou (za poplatek), velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ULTRA ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně formou švédského stolu (07:00 – 10:00 hodin), pozdní kontinentální snídaně (10:00 – 11:30 hodin), oběd (12:45 – 14:00 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) formou švédského stolu. Hosté mohou obědvat či večeřet ve 2-3 restauracích – v hlavní restauraci „La Principessa“, v taverně „La Pergola“ či v čínské restauraci. Pro děti je zde dětská restaurace „Les Smurfs“. U večeře je požadováno společenské oblečení! - Různé teplé či studené snacky a sendviče během dne v kavárně Villagio a v baru na pláži (od 10:00 do 23:00 hodin) - Zmrzlinu pro děti (od 10:00 do 24:00 hodin) - Piknikový koš místo oběda během výletů (nutno objednat den předem do 20:00 hodin na recepci), nebo je zde také možnost zdarma využít zařízení a All inclusive program v hotelu Ramira Beach v městě Kos - Nápoje během jídla i po celý den: lehké drinky, pivo, domácí víno, džusy, coctaily, dětské coctaily, alkoholické nápoje, ouzo, aj. - Odpolední čaj nebo filtrovanou kávu se sušenkami a koláčem (od 17:00 – 18:00 hodin) - Osušky k bazénu a na pláž (vratná záloha cca 5€) - Sportovní aktivity zdarma: použití tenisových kurtů vč. vybavení a večerního osvětlení, kulečník, aerobik, stolní tenis, plážový fotbal- plážový volejbal, vodní pólo, šipky aj. Dále vodní skluzavky (od 10:30 do 17:00 hodin), kánoe, šlapadla a windsurfing na pláži (pro windsurfing je požadován certifikát) - Animační programy během dne s různými aktivitami a hrami a řecké večírky s živou hudbou a tanečníky 1x za týden - Pro děti: miniklub se zábavním programem pro děti od 4 do 12 let, dětský bazén a hřiště, junior club pro děti od 12 do 16 let, dětská diskotéka

Sport a zábava

2 bazény (hlavní s mořskou vodou), dětský bazén s mořskou vodou, nově vybudovaný bazén se 3 skluzavkami jako malý aquapark – pro dospělé i děti, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), možnost půjčení osušek k bazénu a na pláž (vratná záloha cca 15€), dětský koutek, dětské hřiště a miniclub, divadlo, diskotéka, stolní tenis, basketbal, volejbal, tenisové kurty s osvětlením, kulečník, vodní pólo, aerobik. Vodní sporty na pláži (některé za poplatek): vodní lyžování, banana, šlapadla a kánoe (zdarma), windsurfing (je požadován certifikát), katamaran, paragliding, potápění, ringo na pláži, plážový volejbal. Při silnějším větru je nabídka vodních sportů omezená. Dále pro své hosty hotel pořádá animační programy během celého dne, řecké večírky, společenské akce aj.

Hlavní výhody hotelu Mitsis Norida Beach

krásná pláž se sportovními aktivitami, klidné prostředí, komplexní servis služeb.

Web

Mitsis Norida Beach

Alternativní popis CK

Popis hotelu Sentido Mitsis Norida Beach :

Poloha hotelu Sentido Mitsis Norida Beach: Hotel Sentido Mitsis Norida Beach, který patří do řetězce Sentido od zimy 2010/2011, leží přímo na udržované oblázkovo - písečné pláži. Centrum města Kardamena je vzdáleno 5 km, město Kos potom asi 32 km. Zastávka linkového autobusu u hotelu.

Vybavení: Komfortní hotel Sentido Mitsis Norida Beach nabízí ubytování celkem v 455 jednotkách, jež se nacházejí v jedné hlavní a několika vedlejších budovách. Přijímací hala s recepcí, výtah, v lobby WiFi zdarma, klimatizovaná nekuřácká restaurace, 4 restaurace a-la-carte (asijská, italská, mexická, řecká), bar, kafetérie, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek) a minimarket. Ve venkovním areálu naleznete bazén s mořskou vodou, sladkovodní bazén (se skluzavkami) a relaxační bazén s vířivkou. Nechybí ani bar u bazénu. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži. Osušky na kauci. Sport a zábava: Vodní park s 2 velkými a 1 malým tobogánem (od 10:30 hod. do 17:30 hod.), 2 tenisové kurty (umělé osvětlení za poplatek), aerobic, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, basketbal, kanoe a surfování (pouze s licencí). Za poplatek: biliár, půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži. Zábava : Denní a večerní animační program. Diskotéka (od června do října). Pro děti : Vestavěný dětský bazén, dětské skluzavky, miniklub (od 4 do 12 let), juniorklub (od 12 do 16 let, červenec a srpen), dětské hřiště, dětská diskotéka, dětské pokrmy na bufetových stolech.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Komfortně zařízené. Chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (2S): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Dvoulůžkové pokoje (2B): Rovněž disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře. Superior pokoje (2G): Nové a velmi moderní s mramorovou podlahou, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Superior pokoje (2E): Stejné vybavení jako superior pokoje (2G), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře. Rodinné suite (2C/3C/4C): Obývací ložnice a samostatná ložnice, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Rodinné duplex pokoje (2F/3F): Ve 2 úrovních, navíc s otevřeným prostorem na spaní a 2 koupelnami, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako pokoje (1A/2A).

Stravování :

All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Obědy a večeře možné také v restauracích a-la-carte (po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně do 11:00 hod. Teplé a studené snacky, zmrzlina od 10:00 hod. do 23:30 hod. Káva, čaj a koláče od 17:00 hod. do 18:00 hod. Vodová zmrzlina a čerstvé ovoce v baru u bazénu a v plážovém baru. Chladnička v pokoji je každé 2 dny doplňována nealkoholickými nápoji, vodou a pivem. Večer je požadováno vhodné oblečení. FAMILY tip Samostatný dětský bazén, dětské skluzavky, miniklub, juniorklub (červenec a srpen), dětská diskotéka, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky a dětské pokrmy na bufetových stolech v restauraci. V hotelu se nachází dětský cirkusový klub KlauNECK a Vital klub pod patronátem Davida Hufa.

Aktuální popis od CK

Poloha Městečko Kardamena cca 5 km Letiště Kos cca 15 km Pláž Písčito-oblážková pláž přímo uhotelu Pozvolný vstup do moře Bar, sprchy aWC Lehátka aslunečníky...

Řecko / Kos / Kardamena. Hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v zahradě, je situován ve svahu nad pěknou,...

Řecko / Kos / Kardamena. Hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v zahradě, je situován ve svahu nad pěknou,...

Řecko / Kos / Kardamena. Hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a bungalovů rozmístěných v zahradě, je situován ve svahu nad pěknou,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.