Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roses studia

Rodinná studia Roses leží na ostrově Kos v bezprostřední blízkosti pláže na okraji letoviska Kefalos, kde najdete restaurace, bary a možností nákupů. Sportovní klub na pláži nabízí široký výběr vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roses studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Roses:

Rodinná studia Roses leží v bezprostřední blízkosti pláže na okraji letoviska Kefalos, kde najdete restaurace, bary a možností nákupů. Sportovní klub na pláži nabízí široký výběr vodních sportů.

Vybavení hotelu:

Hosté mají k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), snack-bar.

Pláž:

30 m, oblázkovo-písečná, lehátka a slunečníky za poplatek.

Poznámka:

Studia s bazénem u oblíbené pláže a letoviska Kefalos (klidná lokalita na jihu ostrova), doporučujeme včasnou rezervaci.

Ubytování ve studiích Roses :

Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizaci (za poplatek 6 €/den), balkon nebo terasu.

Stravování :

Vlastní. Možnost dokoupení večeří.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.