PŮJČOVNA

3 min.

Proč si auto na Lefkadě půjčit?

Lefkada je ostrov relativně malý, přesto zde najdeme velmi mnoho zajímavých a překrásných míst. Ať už se jedná o zelené vnitrozemí či úchvatné pláže na západě ostrova, vždy Vás Lefkada mile překvapí. Viz. naše Tipy na výlety na Lefkadě. Zůstat během dovolené na jednom místě je škoda, určitě stojí za to si alespoň na pár dní půjčit auto. Samozřejmě, existují autobusy nebo fakultativní výlety, ale to není to pravé. S vlastním autem se můžete pohybovat úplně svobodně a program si přizpůsobit vlastním potřebám (samozřejmě, půjčit si můžete třeba i skútr nebo čtyřkolky nebo motocykl, ale auto je přeci jen poněkud pohodlnější)

Ráno třeba vyrazíte na jednu super pláž na západě, přes poledne se zajedete podívat na vodopády, kde strávíte to nejhorší slunce a vedro v chladivém stínu voňavých stromů, a odpoledne navštívíte zase nějakou jinou pláž. Během několika dní tak poznáte všechny krásy Lefkady a ještě máte možnost se každý den koupat na jiném překrásném místě.

Půjčovna aut Lefkada - kde, kdy, za kolik ...

Půjčoven je na Lefkadě samozřejmě několik a auto obvykle seženete i přímo na místě. Avšak v době, kdy je Lefkada nejvíce navštěvovaná, tedy od zhruba začátku července do cca půli září, se Vám může stát, že bude vše rozpůjčované a auta buď nebudou, nebo na ně budete muset čekat. Oblíbeným trikem je pak také navyšování cen, protože když půjčovny vidí, že je o auta zájem a lidé si nemají auto kde půjčit, protože začíná být plno, tak zvednou ceny třeba na dvojnásobek. často Vám bude nabízet auto třeba i Váš delegát, ale ani to nebývá výhodné. Delegáti mívají od půjčoven vysoké provize, takže se nesnaží doporučit to nejlepší, ale to, z čeho budou mít nejvíce. Přes delegáta tak bývá auto často dražší, než na přímo.

Doporučení

Abyste se vyhnuli všem problémů s navýšením ceny a drahými auty a riziku, že auto nesežete a skazíte si tak dovolenou, doporučejme Vám využít služeb autopůjčovny Půjčovna aut Lefkada Aris. Tato půjčovna aut má českou pobočku a stránky s informacemi kompletně v češtině. Vše si tak můžete domluvit v klidu předem a i na místě budete mít jistotu, že když se Vám na Lefkadě něco přihodí, tak že můžete zavolat někoho, kdo mluví česky. Samozřejmostí je dovoz auta k Vašemu ubytování zdarma. Stačí tedy jen vyplnit rezeravci a v určený den a čas Vám před hotel přistaví auto a po skončení zápůjčky si ho zase odvezou.

Slevy

Pokud si Váš zájezd na Lefkadu zakoupíte přes tyto stránky, v půjčovně aut Lefkada Aris máte dle ceny zájezdu nárok na slevu ve výši až 10%.

Odkaz:

http://www.lefkada-pujcovna.cz/

Čtěte také:

Naše tipy na zájezdy