Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evriaki

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evriaki, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Evriaki

V zálivu Gera  se nachází malé letovisko Evriaki. Tato vesnička se svojí poklidnou atmosférou a s rybářským přístavem, ve kterém naleznete několik taveren,  specializujících se na rybí pochoutky si stále uchovává svůj poklidný ráz. Mimo pekařství, minimarketu a několika dalších kaváren tu téměř nic není, což ovšem vyhovuje návštěvníkům, kteří vyhledávají pobyt na tradičních místech, mimo hluk velkých měst a pulzujících letovisek.

Pláže v Evriaki

Poblíž vesničky se nachází několik pláží a na své si zde přijdou jak milovníci oblázků, tak ti, kteří vyhledávají  pláže písečné.

Co zde?

Evriaki je doslova výborným výchozím bodem co se týče turistiky, cykloturistiky i atraktivních vyjížděk na koních.  Jedním z mnoha cílů pěších turistů je i výšlap na nejvyšší vrchol ostrova, Olympos.  Dalším lákadlem jsou velmi oblíbené turecké lázně s horkými prameny nazývané Mesagros, které se nachází pouhých 10 minut jízdy od Evriaki.  A posledním tipem na jeden z mnoha zajímavých výletů je návštěva nedaleké vesničky Papados, která je známá svým malým muzeem s expozicí o výrobě olivového oleje.

Tipy na hotel v letovisku Evriaki

Aeolis Evriaki

komplex nových vilek Aeolis postavených dle tradiční řecké architektury z kamene leží u pobřeží druhého největšího zálivu na ostrově - zálivu Gera. Hned u ubytování je malá oblázková pláž (vhodná jen ke koupání), písčitá pláž se nachází asi 500m a nejbližší obchod a taverny jsou pouze 100m od komplexu. Letiště v hlavním městě Mytilini je od komplexu Aeolis vzdáleno pouze 23 km.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---