Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperides Resort

Luxusní hotel Esperides Resort se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios. Nově postavený hotel nabízí ubytování ve 2lůžkových a 3lůžkových pokojích. V některých 2lůžkových pokojích je přistýlka pro 3. osobu. V hotelu Esperides Resort jsou také luxusní suity (na vyžádání) s 1 ložnicí a obývací částí, kde je rozkládací gauč (až pro 2 osoby) a 2 koupelny.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Esperides Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Esperides resort - poloha:

Luxusní hotel Esperides Resort se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios.

Ubytování:

Nově postavený hotel nabízí ubytování ve 2lůžkových a 3lůžkových pokojích. V některých 2lůžkových pokojích je přistýlka pro 3. osobu. V hotelu Esperides Resort jsou také luxusní suity (na vyžádání) s 1 ložnicí a obývací částí, kde je rozkládací gauč (až pro 2 osoby) a 2 koupelny. V některých suitách je možné vyžádat přistýlku pro 5. osobu. Všechny pokoje jsou luxusní, prostorné a mají balkón, ze kterého je krásný výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem, TV/SAT, telefonem, rádiem, připojením k internetu, klimatizací, fénem a sejfem.

Další vybavení hotelu Esperides Resort:

Velký bazén, jehož hladina opticky splývá s mořskou hladinou, 2 menší dětské bazény, 2 jacuzzi, 2 bary, restaurace s terasou odkud je opět nádherný výhled na moře a také konferenční místnost.

Doprava na pláž:

Hotel Esperides Resort zajišťuje zdarma dopravu hotelovým autobusem na pláž Spili.

Stravování:

Dle zájezdu, bohatá snídaně a večeře formou bufetu.

Hodnocení:

Ubytování nejvyšší kategorie na nádherném místě, které poskytuje maximální pohodlí a luxus. Vzdálenost od první pláže: cca 650 m. Vzdálenost od malého přístavu, kde je další pláž: cca 550 m. Vzdálenost od vesničky Spartochori: cca 500 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.