Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rokka vilky

Vilky Iro, Vissaria a Amalia jsou postaveny na okraji starobylé vesnice Spartochori na ostrově Meganissi. Do středu vesnice se dostanete asi za 10 minut. Zde je také obchod s potravinami a taverna. Nejbližší pláž Spilia je pod vesnicí, dostanete se k ní půjdete-li ze svahu asi za 20 min. Z teras vil a z balkónů je okouzlující výhled na moře a na ostrov Scorpios.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rokka vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vilky Rokka - poloha:

Vilky Iro, Vissaria a Amalia jsou postaveny na okraji starobylé vesnice Spartochori na ostrově Meganissi. Do středu vesnice se dostanete asi za 10 minut. Zde je také obchod s potravinami a taverna. Nejbližší pláž Spilia je pod vesnicí, dostanete se k ní půjdete-li ze svahu asi za 20 min. Cesta nahoru je už obtížnější. Budete potřebovat asi 30 min.

Ubytování:

Vilky Rokka (Iro, Vissaria a Amalia) jsou postaveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva podle starobylé technologie staveb v minulosti běžné na ostrově Lefkada. Vilky mají klenuté dřevěné stropy. Každá vilka má svůj bazén, místo na grilování, zahradu a místo na parkování. Uvnitř jsou vilky velmi dobře a luxusně vybaveny, nechybí ani starožitný nábytek. Každá vilka má 3 ložnice a 3 koupelny. Některé koupelny mají jacuzzi, některé hydromasážní systém. Kuchyně jsou moderně a účelně vybaveny, mají lednici, sporák, základní nádobí a elektrospotřebiče. Ve vilách je krb, TV/DVD, topení s klimatizací. Z teras vil a z balkónů je okouzlující výhled na moře a na ostrov Scorpios.

Hodnocení:

Opravdu vybrané ubytování, které Vám poskytne značnou dávku soukromí a luxus. Doporučujeme pronájem auta s přistavením na letišti, kde můžete auto i odevzdat. Vzdálenost od pláže a od přístavu Spilia: cca 1,2 km. Vzdálenost od dalších pláží: cca 3,5 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.