Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Parga - centrum

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Parga - centrum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Středisko Parga

Kouzelný přístav a malé městečko Parga se rozprostírá na severozápadním pobřeží pevninské části Řecka, omýváno břehy Jónského moře. V  blízkosti Parga se nachází velmi populární ostrov Korfu.  Parga se může pochlubit typickou řeckou architekturou podobnou té, která je spíše příhodná pro přímořská letoviska. Tvoří ji barevné domečky vystavěné kaskádově do svahu nad modrou zátokou obklopenou zelenými olivovníky a skalami. Bohatá historie tu navíc zanechala množství stop, které dnes přijíždí obdivovat davy výletníků. Patří k nim třeba benátský hrad z 11. století.

Protože je Parga vystavěna v kopci některé uličky jsou proložené schody. Přesto se tu dá bez problémů jezdit i s dětským kočárkem (výhodnější je lehký a menší typ).

Tipy na hotel v letovisku Parga - centrum

Tousis studia od 10 295 Kč se všemi poplatky

Jednopatrová vilka Tousis se nachází v blízkosti centra Pargy, v jedné z úzkých uliček městečka. V okolí je řada dalších domků s typickými balkónky plnými květin. Nedaleko vilky je pekárna, obchody a taverny. Na městskou pláž Krioneri se dostanete pohodlnou chůzí přes centrum Pargy asi za 10 min., na pláž Piso Krioneri asi za 15 min. a přes kopec okolo benátské pevnosti na pláž Valtos asi za 20 min.

1.

Drakos

V klidném prostředí, na okraji Pargy, byl mezi okolními kopci a olivovými háji postaven komfortní aparthotel Drakos. Ve vzdálenosti cca 150 m je pár příjemných taveren, minimarket a pekárna. K nejbližší menší pláži Piso Krioneri je to cca 550 m, známé pláže Pargy (Valtos a Lichnos) jsou vzdálenější a vyžadu­jí přesun autem. Samotné centrum Pargy je ale vzdáleno jen asi 800 m a cesta vám zabere cca 15 minut chůze.

2.

Thomas

Bílou budovu vily Thomas najdete uprostřed olivovníků, v klidné oblasti Valtos. Od známé pláže Valtos je vila vzdálena cca 10 minut chůze a do centra Pargy je to přibližně 1 km. K nejbližšímu minimarketu se dostanete příjemnou procházkou asi po 250 m. Hosté domu mají možnost využívat bazén v Mango klubu, který je vzdálen asi 7 minut chůze. Na pláži Valtos si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a v době hlavní sezóny je tu bohatá nabídka vodních sportů. Ubytování je v příjemných studiích pro 2-3 osoby (dvě nebo 3 pevná lůžka). Všechna studia jsou vybavena kuchyňským koutem se základním nádobím, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, kávovarem, koupelnou (sprcha/WC), TV a každé studio má svůj balkon s výhledem do upravené zahrady. Klimatizace je za příplatek na místě. Upravená zahrada, množství stromů a květů dotvářejí exteriér vily, kde je i možnost parkování. Majitelé vily bydlí hned vedle a svým hostům jsou vždy k dispozici. Na pláži Valtos se nachází taverna The Captain´s, kde je možné doplatit si večeře.

3.

Zacharias od 5 690 Kč se všemi poplatky

Patrovou budovu studií Zacharias obklopenou olivovníky najdete v klidném prostředí – vhodném pro každého, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Rušné centrum městečka Parga se nachází ve vzdálenosti cca 800 m, městská pláž cca 450 m, na nejbližší supermarket a tavernu natrefíte po cca 200 m. Hosté domu Zacharias jsou ubytováni na poschodí, přičemž dům nabízí čtyři dvoulůžková a jedno třílůžkové studio (3 pevná lůžka) – přízemí obývají majitelé. K vybavení pokojů patří kuchyňský kout se základním vybavením, ledničkou, kávovarem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Trezor a klimatizaci je možné si na místě připlatit. Dům je už několik sezón v naší nabídce a teší se velké oblibě u klientů.

4.

Dimitrakis studia od 4 490 Kč se všemi poplatky

Ve studiích Dimitrakis si budete užívat v první řadě jejich výhodnou polohu. Dům byl postaven v centru šarmantní Pargy, v jedné z jejích úzkých a klidnějších bočních uliček. Nejbližší obchod najdete již po 100 metrech a od centra dění vás dělí přibližně 250 m. Parga je mimořádně oblíbené letovisko s neskutečným kouzlem, barevnými domky, a kromě dvou městských pláží se můžete vodním taxíkem nechat převézt na další krásné nedaleké pláže Valtos nebo Lichnos.

5.

Garden od 5 990 Kč se všemi poplatky

Studia Garden jsou moderní ubytování a jak už samotný název napovídá, dům je situován v bohaté zahradě plné stromů všech možných druhů. Najdete tu olivovníky, pomerančovníky, citronovníky a mnoho dalších. V rámci Pargy se nachází v úplně klidném prostředí v části Valtos. Nejbližší minimarket je vzdálen asi 150 m. Na pláž Valtos s množstvím restaurací a taveren se dostanete příjemnou procházkou asi po 10 minutách (vzdálenost přibližně 880 m). 

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Pavel, 7. 4. 2018 Hotel Vrachos lezi u plaze Vrachos, coz je asi 30 km jizne od Pargy (jak je napsano i v popisu). Rozhodne to neni Parga - centrum. Hotely Garden, Dimas a Sakis se nachazeji v oblasti Parga - Valtos. Rovnez hotel Vive-Mar se nenachazi v Parze, ale ve vesničce Ammoudia, asi 25 km jizne od Pargy,

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---