Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Parga - centrum

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Parga - centrum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Středisko Parga

Kouzelný přístav a malé městečko Parga se rozprostírá na severozápadním pobřeží pevninské části Řecka, omýváno břehy Jónského moře. V  blízkosti Parga se nachází velmi populární ostrov Korfu.  Parga se může pochlubit typickou řeckou architekturou podobnou té, která je spíše příhodná pro přímořská letoviska. Tvoří ji barevné domečky vystavěné kaskádově do svahu nad modrou zátokou obklopenou zelenými olivovníky a skalami. Bohatá historie tu navíc zanechala množství stop, které dnes přijíždí obdivovat davy výletníků. Patří k nim třeba benátský hrad z 11. století.

Protože je Parga vystavěna v kopci některé uličky jsou proložené schody. Přesto se tu dá bez problémů jezdit i s dětským kočárkem (výhodnější je lehký a menší typ).

Tipy na hotel v letovisku Parga - centrum

Zacharias od 5 690 Kč se všemi poplatky

Patrovou budovu studií Zacharias obklopenou olivovníky najdete v klidném prostředí – vhodném pro každého, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Rušné centrum městečka Parga se nachází ve vzdálenosti cca 800 m, městská pláž cca 450 m, na nejbližší supermarket a tavernu natrefíte po cca 200 m. Hosté domu Zacharias jsou ubytováni na poschodí, přičemž dům nabízí čtyři dvoulůžková a jedno třílůžkové studio (3 pevná lůžka) – přízemí obývají majitelé. K vybavení pokojů patří kuchyňský kout se základním vybavením, ledničkou, kávovarem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Trezor a klimatizaci je možné si na místě připlatit. Dům je už několik sezón v naší nabídce a teší se velké oblibě u klientů.

1.

Tousis studia od 10 295 Kč se všemi poplatky

Jednopatrová vilka Tousis se nachází v blízkosti centra Pargy, v jedné z úzkých uliček městečka. V okolí je řada dalších domků s typickými balkónky plnými květin. Nedaleko vilky je pekárna, obchody a taverny. Na městskou pláž Krioneri se dostanete pohodlnou chůzí přes centrum Pargy asi za 10 min., na pláž Piso Krioneri asi za 15 min. a přes kopec okolo benátské pevnosti na pláž Valtos asi za 20 min.

2.

Stella

Tato nová patrová studia Stella jsou vhodná pro všechny ty, kdo touží po absolutní relaxaci a skutečně kvalitním ubytování. Nejbližší supermarket je vzdálen cca 250 m. Jedna z nejkrásnějších pláží v letovisku – Valtos je sice vzdálená přibližně 10 minut chůze, cestu si však můžete zpříjemnit jízdou na kolech, která si můžete zapůjčit ve studiích. Hosté domu Stella mohou využívat bazén v Mango klubu, který je vzdálen asi 400 m. Studia pro 3-4 osoby jsou nová a velice prostorná (manželská postel a dvě pevná lůžka), jsou zařízena novým moderním nábytkem. K vybavení patří i televize, klimatizace (za příplatek), kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem, troubou a základním nádobím, lednička, vlastní koupelna/WC a balkon. Okolí domu je majitelkou pečlivě udržované a pěstěné, děti si mohou hrát v zahradě, ti nejmenší tu mají k dispozici i houpačky a dospělí si mohou večery vyplnit třeba společným grilováním. Kvalitní ubytování vhodné také pro rodiny s dětmi a krásná pláž vám jistě zpříjemní čas dovolené. V taverně The Captain ´s si hosté domu mohou doplatit večeře.

3.

Doukas

Útulné apartmány Doukas se nacházejí v srdci poklidného řeckého letoviska Parga. Příjemnou procházkou se dostanete na nejbližší pláž a můžete si zde dosyta užívat prázdninové nálady a vodních radovánek, které toto letovisko svých návštěvníkům nabízí. Vaši dovolenou si můžete také zpříjemnit návštěvou některé z místních taverniček nebo kaváren, které dotvářejí ideální letní atmosféru, a ochutnat zde některou z místních kulinářských specialit. Doporučujeme především klientům vyhledávajícím aktivní odpočinek v krásném řeckém letovisku.

4.

Garden od 5 990 Kč se všemi poplatky

Studia Garden jsou moderní ubytování a jak už samotný název napovídá, dům je situován v bohaté zahradě plné stromů všech možných druhů. Najdete tu olivovníky, pomerančovníky, citronovníky a mnoho dalších. V rámci Pargy se nachází v úplně klidném prostředí v části Valtos. Nejbližší minimarket je vzdálen asi 150 m. Na pláž Valtos s množstvím restaurací a taveren se dostanete příjemnou procházkou asi po 10 minutách (vzdálenost přibližně 880 m). 

5.

Dimitrakis studia od 4 490 Kč se všemi poplatky

Ve studiích Dimitrakis si budete užívat v první řadě jejich výhodnou polohu. Dům byl postaven v centru šarmantní Pargy, v jedné z jejích úzkých a klidnějších bočních uliček. Nejbližší obchod najdete již po 100 metrech a od centra dění vás dělí přibližně 250 m. Parga je mimořádně oblíbené letovisko s neskutečným kouzlem, barevnými domky, a kromě dvou městských pláží se můžete vodním taxíkem nechat převézt na další krásné nedaleké pláže Valtos nebo Lichnos.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Pavel, 7. 4. 2018 Hotel Vrachos lezi u plaze Vrachos, coz je asi 30 km jizne od Pargy (jak je napsano i v popisu). Rozhodne to neni Parga - centrum. Hotely Garden, Dimas a Sakis se nachazeji v oblasti Parga - Valtos. Rovnez hotel Vive-Mar se nenachazi v Parze, ale ve vesničce Ammoudia, asi 25 km jizne od Pargy,

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---