Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Castelia Bay

Příjemný rodinný hotel postavený na Karpathosu v typicky modrobílém stylu v klidném prostředí přímo u moře v letovisku Amoopi. U tohoto hotelu je potápěčská základna a nádherné průzračné moře, avšak doporučujeme navštívit také vzdálenější pláž v centru malebného letoviska Amoopi. Doporučujeme pro všechny klienty, kteří vyhledávají klid a pohodu na své dovolené.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Castelia Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Castelia Bay

Příjemný rodinný hotel Castelia Bay postavený v typicky modrobílém stylu v klidném prostředí přímo u moře v letovisku Amoopi. U tohoto hotelu je potápěčská základna a nádherné průzračné moře, avšak doporučujeme navštívit také vzdálenější pláž v centru malebného letoviska Amoopi. Hotel Castelia Bay doporučujeme pro všechny klienty, kteří vyhledávají klid a pohodu na své dovolené.

Vybavení hotelu Castelia Bay

přímo u hotelu malá pláž s průzračně čistou vodou, se vstupem do vody po kamenech - ideální pro šnorchlování lehátka na pláži za poplatek 800 m od hotelu krásná písečná pláž Amoopi u hotelu potápěčské centrum 450 m od nákupních možností vstupní hala s recepcí vnitřní i venkovní restaurace s výhledem na moře

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje - koupelna se sprchou a WC, telefon, trezor, lednička a klimatizace za příplatek na místě, terasa nebo balkón s výhledem na moře nebo do zahrady. Možnost 1 přistýlky na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

rozšířené kontinentální snídaně, na místě možnost přikoupit večeře - výběr z menu

Další údaje o hotelu

28 pokojů, 1 budova. Úklid: 5x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Castelia Bay na webu

Hotel Castelia Bay

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.