Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Archodia studia

Rodinná studia Archodia leží v klidné lokalitě na okraji letoviska Kefalos na ostrově Kos. Do centra letoviska dojdete procházkou a najdete zde restaurace, bary a možnosti nákupů. Hosté mají k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), snack-bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Archodia studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis studií Archodia:

Rodinná studia Archodia leží v klidné lokalitě na okraji letoviska Kefalos na ostrově Kos. Do centra letoviska dojdete procházkou a najdete zde restaurace, bary a možnosti nákupů.

Vybavení studií:

Hosté mají k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), snack-bar.

Pláž:

350 m, oblázkovo-písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Sportovní klub na pláži nabízí široký výběr vodních sportů za poplatek.

Poznámka:

Ubytování studia Archodia se nachází v klidné lokalitě na jihu ostrova nedaleko oblíbené pláže.

Ubytování :

Dvoulůžková studia Archodia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), balkon nebo terasu.

Stravování :

Vlastní.

Aktuální popis od CK

PopisPláž: 300 m | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi‑Fi, lehátka a slunečníky u bazénu, boční výhled na mořeOkolíPěkná studia Archodia v malebném letovisku...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.