Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lino Mare Boutique

Hotel se nachází v letovisku Amoudara na severu ostrova, pouhých 5 km od centra Heraklionu a 11 km od národního letiště Nikos Kazantzakis. Hotel byl renovován v roce 2015 a byl oceněn třemi hvězdičkami. V těsné blízkosti najdete spoustu obchodů se suvenýry, barů, hospůdek, supermaketů, kin a tak dále. K dispozici je také fotbalové hřiště a tenisový kurt pro ty, kteří chtějí využít svůj čas aktivně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lino Mare Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Lino Mare Boutique

Lino Mare se nachází v letovisku Amoudara na severu ostrova, pouhých 5 km od centra Heraklionu a 11 km od národního letiště Nikos Kazantzakis. Hotel byl renovován v roce 2015 a byl oceněn třemi hvězdičkami. Za zmínku stojí také, že v blízkosti hotelu je bezplatné parkoviště. Kousek od hotelu je autobusová zastávka, odkud se můžete dopravit autobusem do centra nebo do přístavu. V těsné blízkosti najdete spoustu obchodů se suvenýry, barů, hospůdek, supermaketů, kin a tak dále. K dispozici je také fotbalové hřiště a tenisový kurt pro ty, kteří chtějí využít svůj čas aktivně.

Vybavení hotelu Lino Mare Boutique

Recepce - Úschovna zavazadel - Toaleta - Fax / fotokopírování - Wi-fi - Lounge * Domácí zvířata nejsou povolena

Vybavení pokoje

 dvojlůžkové studio   třílůžkové studio   rodinný apartmán 

Stravování

Dle ck: snídaně

Pláž a plážový servis

Písečná pláž Amoudara je vzdálena pouhých 100 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

PopisLino Mare se nachází v letovisku Amoudara na severu ostrova, pouhých 5 km od centra Heraklionu a 11 km od národního letiště Nikos Kazantzakis. Hotel byl...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.