Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mare Monte Beach

Špičkový hotel Mare Monte Beach s polohou přímo na pláži, dva kilometry od letoviska Georgiopoulis na ostrově Kréta je dobrým tipem pro rodinnou dovolenou, ale i pro všechny ostatní klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mare Monte Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Mare Monte Beach

Hotel Mare Monte Beach leží severozápadním pobřeží Kréty, přímo na písčité pláži Almiros, 2 km letovisko Georgioupolis, 35 km od Chanie a 20 km od Rethymna, autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení hotelu Mare Monte Beach

restaurace, snack bar, beach bar, výtah, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, WiFi zdarma v hlavní budově a ve veřejných prostorách, minimarket, amfiteátr, pétangue, minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, bazén se sladkou vodou s částí pro děti.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají vanu a WC, klimatizaci zdarma, lednici, fén, trezor za poplatek, balkon nebo terasu, SAT/TV a telefon. Plážové osušky zdarma k dispozici. Pokoje se nachází v hlavní budově Mare Monte Beach a bungalovech.

Stravování

Dle ck, all inclusive, Snídaně bufetové, Obědy bufetové, Večeře bufetové

Pro děti

hřiště pro děti, část bazénu, miniklub.

Služby za poplatek

biliár, vodní sporty, internetový koutek, trezor na pokoji.

Doporučení

Hotel Mare Monte Beach je kvalitní hotel s výbornou polohou přímo u písčité pláže, vynikající hotelové služby, výborná strava, ideální pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný rodinný hotel s výbornou polohou přímo u nejdelší písčité pláže na ostrově, dobré hotelové služby, ideální pro rodiny s dětmi a všechny...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.