Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palazzo Greco

Nově zrenovovaný hotel s nádherným výhledem na moře , se nachází na Krétě, na pobřeží vesnice Agios Galini na klidném místě v zahradě, 65 km od letiště v Heraklionu a 50 km od historického Rethymna.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palazzo Greco , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Palazzo Greco

Nově zrenovovaný hotel s nádherným výhledem na moře , se nachází na pobřeží vesnice Agios Galini na klidném místě v zahradě, 65 km od letiště v Heraklionu a 50 km od historického Rethymna.

Stravování

Snídaně. Formou bufetu.

Ubytování v Palazzo Greco

Prostorné dvoulůžkové pokoje jsou luxusně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení ( sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, možnost wifi připojení.

Vybavení

Recepce, bar, venkovní bazén, vířivka, možnost wifi připojení (zdarma), parkoviště(zdarma), internet, místnost na zavazadla.

Doporučení

Ideální místo pro strávení klidné dovolené, i pro náročné klienty.

Pláž

Písčitá pláž 250m je od hotelu Palazzo Greco

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.