Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 20. 8. - 27. 8. 2019
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Bratislava
Stravování Jen snídaně
Ubytování Hotelový pokoj
20161217 31652 1xmunl9
8 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba CASUAL DOUBLE ROOM BB 23 890 Kč
3. dospělá osoba na přistýlce - 3. osoba na přistýlce CASUAL DOUBLE ROOM BB 19 690 Kč
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba CASUAL JUNIOR ROOM BB 26 390 Kč
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba DOUBLE COOL ROOM BB 26 390 Kč
3. dospělá osoba na přistýlce - 3. osoba na přistýlce DOUBLE COOL ROOM BB 21 490 Kč
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba CASUAL DOUBLE PROMO BB 22 390 Kč
Dospělý na pevném lůžku SGL - osoba SINGLE SOLE ROOM BB 36 090 Kč
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba POOL CASUAL BB 30 590 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Sleva na auto

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčovny aut AutoWay Kréta. Půjčovna zde má českou pobočku, veškerá komunikace probíhá v češtině zde v České republice. Na ceny a podmínky se můžete podívat na stránce Půjčovna aut AutoWay Kréta (odkaz se otevírá v novém okně).

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč. Dálniční známka nutná.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.