Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalero

Thalero komplex je koncipován pro rodiny s dětmi, velký a bezpečný areál ponořený v zeleni tomu plně odpovídá, stejně tak jako vybavený dětský klub s hotelovým animátorem a různými programy. Tomuto konceptu také odpovídá pestrá strava formou bufetu u snídaně i večeře. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Oblast - Lefkada

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalero, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Thalero

Lygia je turistické středisko, jehož výhodou je velmi dobrá dostupnost všech možných aktivit spojených s dovolenou. Nejbližší písčito-oblázková pláž je ve vzdálenosti 180 m (doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník), hlavní pláž Porto Lygia, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek, je 650 m od Thalera. Kousek od hotelu přes silnici je pekárna, mini market, v pěší vzdálenosti naleznete také několik taveren, další a vyhlášené rybí restaurace jsou pak kolem přístavu vzdáleném 450 m. Lefkas, hlavní město ostrova je 4,5 km od hotelu. Nidri, na opačné straně od Thalera, je vzdáleno 12 km. Samotný areál hotelu Thalera je asi 20m od silnice, ve velké zahradě plné stromů a květin.

Ubytování

všechny pokoje jsou prostorné, v řeckém stylu a příjemně dekorované. Většina pokojů je pro 2 až 3 osoby, některé pro 4 osoby s rozkládacím čtvrtým lůžkem. Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (zdarma od 5.7. do 27.8.), trezorem, malou lednicí, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení

recepce, WiFi v celém areálu, restaurace/snack bar a bar u bazénu, terasa s venkovním bazénem a bazénem pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma, dětský mini klub s animátorem, dětské hřiště, hřiště na volejbal a mini fotbal, 3x týdně tématické večery (řecký, italský, barbecue), hotelový bus zabezpečující zdarma několikrát denně dopravu na krásné písčité pláže situované kousek za hlavním městem Lefkas.

Stravování

Dle ck, polopenze

Služby

lehátka a slunečníky na plážích, klimatizace mimo hlavní sezónu (3EUR/den).

Pro děti

oddělená dětská část bazénu, dětský klub, dětské hřiště.

Doporučení

Thalero komplex je koncipován pro rodiny s dětmi, velký a bezpečný areál ponořený v zeleni tomu plně odpovídá, stejně tak jako vybavený dětský klub s hotelovým animátorem a různými programy. Tomuto konceptu také odpovídá pestrá strava formou bufetu u snídaně i večeře. Hotel Thalero doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.