Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maria Preka

Velmi příjemný rodinný hotel Maria Preka se nachází v klidné části letoviska Kamari na ostrově Santorini, 100 metrů od pláže, podél níž se táhne promenáda dlouhá 3 km s širokou nabídkou barů, obchodů,typických taveren a restaurací. Vzdálenost od letiště 6 km, od města Fira 8 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maria Preka , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Maria Preka

Velmi příjemný rodinný hotel Maria Preka se nachází v klidné části letoviska Kamari, 100 metrů od pláže, podél níž se táhne promenáda dlouhá 3 km s širokou nabídkou barů, obchodů,typických taveren a restaurací. Vzdálenost od letiště 6 km, od města Fira 8 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud je možné se dostat do hlavního města ostrova.

Stravování

Snídaně. Rozšířené kontinentální se podávají formou bufetu. Nedaleko hotelu se nachází množství restaurací a typických taveren. Možnost dokoupení večeří v nedaleké taverně.

Ubytování v Maria Preka

Hotel nabízí účelně, ale velmi vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje,vybavené lednicí, telefonem, rádiem, TV, klimatizací zdarma. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do okolní krajiny.

Vybavení

V hotelu Maria Preka se nachází místnost rodinného charakteru, která slouží jako recepce a prostor pro podávání snídaní.K vybavení dále patří bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Velmi oblíbený hotel, hlavně pro svou řeckou atmosféru a blízkou pláž s lávovým pískem.

Pláž

Hotel Maria Preka se nachází 100 m od hlavní pláže v Kamari, pláž je s černým pískem.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost využití vodních sportů (za poplatek).

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.