Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Limnos - proč zmizel z nabídky našich CK

Reagovat
Rostislav
0 0
20. 2. 2017
Než se rozvine diskuze, nahodím pouze otázku, na kterou bych rád dostal odpověď, založenou na pravdivých údajích: ¨Proč zmizela destinace Limnos z nabídky CK pro rok 2017?¨

Odpovědi (3)

Neznámý uživatel
0 0
23. 3. 2017
Dobrý den, pokud vím, tak situace je trochu komplikovanější a jedná se o kombinaci toho, že je to malá destinace a že se jim tam občas objevil nějaký ten uprchlík. Kapacita ostrova byla malá, takže CK měly sdílené letadlo, v jednom letadle byly klienti více cestovek. A jak klesla poptávka, tak některé CK vyřadily Limnos z nabídky. A tím pádem tyto CK neobsadily svoji část letadla a zbývající cestovky nebyly schopny to kapacitně pokrýt, takže vlastně byly nuceny nabídku ukončit také, protože nebylo možné tam zajistit rozumnou dopravu.
Michal
0 0
10. 6. 2017
Byl jsem na Limnosu 3x a letos bohužel zmizel z nabídek CK. Doprava indivudálně by sice možná byla, ale trochu krkolomná. Dá se letět např. s Brennou do Kavaly a potom trajektem asi 3:30h. do přístavu Myrina na Limnosu. Normálně trvá let z Prahy cca. 2:00h. a za půl hodiny jste z letiště v hotelu.... škoda!
Lenka
0 0
22. 7. 2018
Hezký den, na Limnos letos letíme. V nabídce CK jsme si zájezd objednali už v únoru 2018.

Reagovat na diskuzi