Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aneroussa Beach

Hotel Aneroussa Beach leží ve svahu přímo nad krásnou pláží Delevoya na ostrově Andros. V blízkosti je další krásná pláž Agia Marina. Tyto pláže jsou vyhledávány i nudisty. Do centra městečka Batsi je to pouhých 15 minut. Na pláž od hotelu vede schodiště. Na pláži je malý bar a veškerý plážový servis. První taverny jsou vzdáleny od hotelu cca 100 - 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aneroussa Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aneroussa Beach:

Hotel Aneroussa Beach leží ve svahu přímo nad krásnou pláží Delevoya. V blízkosti je další krásná pláž Agia Marina. Tyto pláže jsou vyhledávány i nudisty. Do centra městečka Batsi je to pouhých 15 minut. Na pláž od hotelu vede schodiště. Na pláži je malý bar a veškerý plážový servis. První taverny jsou vzdáleny od hotelu cca 100 - 200 m.

Ubytování:

Hotel Aneroussa Beach prošel celkovou rekonstrukcí. Jsou zde luxusně vybavené standardní pokoje a suity. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře a jsou vybaveny sprchou, WC, TV/SAT, telefonem, klimatizací, sejfem, lednicí a fénem. V hotelu je recepce, společenské místnosti, restaurace, kde se podává snídaně a nápoje, internet a parkoviště. Před hotelem je zahrada. Do pokojů je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Stravování:

Rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Hodnocení:

Romantické klidné místo a luxusní pokoje s výhledem na moře přímo nad krásnou pláží uspokojí i náročnější návštěvníky. Vzdálenost od pláže: cca 30 - 60 m. Vzdálenost od centra Batsi: cca 1 km. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 11 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.