Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nora Norita studia a apartmány

Vilky stojí u pláže při výjezdu směrem na přístav Gavrio a jsou mezi sebou odděleny místní komunikací. Centrum letoviska Batsi je vzdáleno asi 2 km. Přímo pod vilkami je písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody, která bude vyhovovat rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nora Norita studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nora Norita

Vilky Nora Norita stojí u pláže při výjezdu směrem na přístav Gavrio a jsou mezi sebou odděleny místní komunikací.

Ubytování v hotelu Nora Norita

Vila Norita je menší a modernější a stojí bezprostředně ve svahu nad pláží. Vilku Nora odděluje od vily Norita silnice. Naleznete zde dvoulůžková studia a jeden třílůžkový apartmán (manželská postel + rozkládací lůžko pro dítě). Studia i apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, prostornou terasou nebo balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, toustovače, kávového setu, základního nádobí a ledničky), klimatizací a Wi-Fi.

Pláž

Přímo pod vilkami je písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody, která bude vyhovovat rodinám s dětmi. Na místě si můžete pronajmout slunečník a lehátky, je zde bohatá nabídka vodních sportů. V okolí je několik klidných pláží. Na vzdálenější pláže je možné dojet z Batsi za poplatek malými čluny (kaiki).

Vzdálenosti

Pláž: cca 20-40 m Centrum Batsi: cca 2km

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeLetenku Praha - Paros - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisuPolohaVilky stojí u pláže...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.