Janis studia a apartmány
Poloha komplexu Janis studia a apartmány
Tento penzion je pro svou vynikající polohu klienty velice žádaný a oblíbený. Nachází se v klidné částí letoviska Stavros, je vzdálen pouze 50m od písečné pláže, která je s pozvolným vstupem do moře. Supermarkety a pekárna jsou vzdáleny cca 150m, přičemž do centra městečka je to 5 minut volné chůze. Výhledy na moře
Studia Ubytování
Pěkná prostorná dvou a třílůžková studia s možností přistýlky, moderní pokoje s TV, s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ložním prádlem, ručníky (2 malé, 1 velký), vybaveným kuch. koutem (lednice, el. vařič, varná konvice, základní nádobí) a prostornými balkony se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace za poplatek.
Apartmány Ubytování
Dvouložnicové apartmány pro 4 - 5 osob se samostatnou vybavenou kuchyní (lednice, el. vařič, základní nádobí, varná konvice), koupelnou se soc. zařízením (vana, WC). Součástí vybavení je rovněž ložní prádlo, ručníky (2 malé, 2 velké), rádio. Z každého pokoje včetně kuchyně je vstup na balkon, který skýtá výhled na moře, centrální pláž i pohoří Cholomon.
Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze či pouze večeře. Snídaně-kontinentální. Večeře-výběr z 29 druhů jídel. Polopenze - 270 Kč/den/dospělý, 210 Kč/den/dítě, večeře - 210 Kč/den/dospělý, 150 Kč/den/dítě. Možnost dokoupení přímo v naši cestovní kanceláři u doplatku zájezdu.
Služby na místě
Možnost zapůjčení setu lehátek a slunečníků za poplatek cca 3 eur/den, zapůjčení auta, motorky nebo jízdního kola za poplatek, vodní sporty na pláži, fakultativní výlety s českým průvodcem.
Zdarma
Každovečerní vstupy na diskotéku včetně prvního nápoje.
Recenze
Další hotely v lokalitě
Christos Vila
Vila leží v klidné části letoviska Polichrono v krásné zahradě plné vzrostlé zel...
Paradise
Komfortně vybavení tříhvězdičkový hotel Paradise se nachází na okraji městečka K...
Aristoteles Beach
Hotelový komplex Aristoteles Beach má příjemnou polohu na klidném místě v zahrad...
Stelitsa Villa
Příjemný rodinný penzion leží jen 50 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstup...
Philoxenia
Hotel Philoxenia je velmi příjemný a oblíbený hotel a nachází se pouhých 150 m o...
Simantro Beach
Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pí...
Upozornění
Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.
Tento penzion je pro svou vynikající polohu klienty velice žádaný a oblíbený. Nachází se v klidné částí oblasti Chalkidiki u letoviska Stavros, je vzdálen pouze 50m od písečné pláže, která je s pozvolným vstupem do moře. Supermarkety a pekárna jsou vzdáleny cca 150m, přičemž do centra městečka je to 5 minut volné chůze. Výhledy na moře
Doplnit informaceOblast: |
Chalkidiki |
Středisko: |
Stavros |
Typ: |
Hotel |