Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecian Castle

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě a je situovaný u hlavní komunikace, nedaleko letiště a pouhých 10 min chůze od centra hlavního města ostrova Chios. Hotel Grecian Castle je zařízen ve starobylém stylu s moderním vybavením a službami. Recepce, salónek s krbem, restaurace, bar, venkovní terasa, bazén. Hotel pořádá každý týden řecké večery.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecian Castle, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecian Castle

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě a je situovaný u hlavní komunikace, nedaleko letiště a pouhých 10 min chůze od centra hlavního města.

Stravování

Snídaně se v Grecian Castle podávají formou amerického bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Ubytování

Prostorné pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchu, WC), TV/SAT, rádio, minibar, telefon, klimatizaci zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel Grecian Castle je zařízen ve starobylém stylu s moderním vybavením a službami. Recepce, salónek s krbem, restaurace, bar, venkovní terasa, bazén. Hotel pořádá každý týden řecké večery.

Pláž

Městská oblázková pláž se nachází jen 200 m chůze od hotelu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.