Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Až 5.000,- BONUS k zájezdu

Zdarma k zájezdu: Mapy, průvodce, parkoviště na letišti zdarma, vstupenky, slevy na půjčovném, slevy na zájezdy ...
Jednotlivé bonusy jsou popsány níže


Nejvýhodnější koupě zájezdu - vyberte si vlastní bonus

Nepřinášíme vám jen velké množství detailních informací o jednotlivých místech v Řecku a na řeckých ostrovech, o hotelech nebo o zájezdech, ale také  vám nabízíme možnost zakoupit u nás zájezdy všech cestovních kanceláří opravdu nejvýhodněji.

Po obdržení každé rezervace ověřujeme u cestovní kanceláře jak dostupnost zájezdu, tak aktuální ceny a slevy, takže se nemůže stát, že byste zájezd koupili dráž, než u CK nebo jiného prodejce. Dokonce vám poskytujeme i extra slevy za online rezervace, které ne každý prodejce klientovi přizná.

Ovšem jen zde můžete získat mnoho zajímavých věcí zdarma navíc

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám nabízíme mnoho bonusů, ze kterých si vybere opravdu každý. Tak tedy, zdarma k jakémukoliv zájezdu si můžete vybrat bonus:

Finanční bonus
Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus  jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace. Obvykle se pohybuje mezi 300 - 5 000 Kč dle ceny zájezdu.

Silniční mapa

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Turistický průvodce

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Slevy v půjčovnách aut

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčoven aut na řeckých ostrovech Krétě, Korfu, Rhodos, Zakynthos, Thassos, Kos a Lefkada.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako bonus možnost zaparkování u letiště. Při ceně zájezdu od 10.000,- Kč / dospělá osoba je parkování úplně zdarma, u zájezdů levnějších bude na parkování poskytnuta jen určitá sleva.


Zájezd s nárokem na bonus je možné objednat několika působy:

1. klasické rezervace

Vyplněním rezervačního formuláře u vybraného hotelu / zájezdu (Řecko – přehled zájezdů). Na konci každého rezervačního formuláře je seznam výše uvedených bonusů a Vy si jen kliknutím vyberete, o který bonus máte zájem.


2. emailem či přes kontaktní formulář

Pokud jste si našli zájezd jinde na internetu (CK, jiní prodejci), zašlete nám email se jménem hotelu a vybraným termínem nebo nám zašlete přímo adresu Vašeho výběru zkopírovanou z prohlížeče. My se s Vámi pak spojíme ohledně přesné kalkulace a upřesnění všech detailů včetně výběru bonusu. Též můžete vyplnit formulář níže

Napsat, jaký zájezd jste si vybrali a chcete k němu od nás kalkulaci


3. Pomůžeme Vám s výběrem

Pokud ještě nemáte přesně vybráno, zašlete nám emailem (nebo formulářem níže) Vaše požadavky. Najdeme Vám vhodné ubytování a zašleme Vám cenovou kalkulaci.

Napsat požadavky, podle kterých chcete vyhledat nejvhodnější zájezd


Proč zájezd přes Řecko v detailech ?

Zájezd můžete samozřejmě zakoupit kdekoliv. Cena zájezdu je u všech prodejců stejná. Pro zakoupení přes nás jsou dva hlavní důvody:

  • Zakoupením zájezdu přes naši společnost však získáte zájezd za nejvýhodnějších podmínek (cena je stejná, jako jinde, ale Vy ještě dostanete navíc některý z bonusů výše). Ostatně, podívejte se sami. Spočítali jsme to pro Vás na stránce Ceny zájezdů - ukázkové kalkulace (odkaz se otevírá v novém okně)
  • Najdeme Vám nejvýhodnější kalkulaci pro Váš zájezd. Pokud si myslíte, že to není důležité, podívejte se na stránku Kalkulace slev. Může Vám to ušetřit tisíce.
  • Podpoříte tyto stránky. Pokud se Vám tyto stránky líbí, zakoupením  zájezdu přes nás pomůžete s jejich dalším rozvojem. Přinášíme Vám unikátní a nejpodrobnější informace o Řecku a řeckých ostrovech na jednom místě a zároveň se snažíme, aby tyto stránky nebyly plné blikajících a nepříjemných reklam.

Další informace o způsobech prodeje, pojištění nebo zastoupených cestovních kancelářích najdete na stránce Důležité informace.

Vlastní výběr zájezdu a doporučení

Pokud máte pro Vaši dovolenou vybrané nějaké osvědčené místo nebo cestovku, není co řešit. Pokud jste však vybrali zájezd bez předchozí zkušenosti a chtěli byste si ověřit vhodnost Vašeho výběru, napište nám. Proč? Jsou tu tři důvody:

  • Často se stává, že klient nemá úplně všechny informace nebo jsou zavádějící a místo klidného letoviska má letovisko rušné a podobně.
  • Další věc, která ovlivňuje výběr, je dostupnost a známost CK. Pokud si vyberete konkrétní středisko a konkrétní hotel, může se stát, že v nabídce jiné CK je tento hotel o několik tisíc levnější. Známe nabídky většiny CK a to včetně těch, které normálně přes internet neprodávají, takže se o nich nedozvíte. Přesto nabízejí kvalitní a spolehlivé služby a ten samý zájezd můžete pořídit mnohem levněji (CK má například poplatky jen 1.500,- místo až 4.000,-, jako účtují některé CK. Pokud tedy je cena letenky stejná, cena ubytování také, tak pro čtyřčlenou rodinu bude zájezd přes tu první CK až o 10.000,- levnější)
  • Klienti si často vyberou ostrov nebo středisko, ale už jim tolik nezáleží na konkrétním ubytování. Nebo třeba neví, že si sice vybrali nějaké apartmány/studia od jedné CK, ale hned vedle je prakticky to samé od jiné CK, která má nižší ceny. Velmi často se také stává, že jsou ubytování za stejnou cenu, ale jedna CK má třeba speciální akci nebo časovou slevu, o které nevíte, takže zájezd může být třeba s deseti procentní slevou.

Pokud neznáte nabídky od 50ti CK, které do Řecka jezdí, je výběr nejvhodnější CK a nejvhodnějšího zájezdu vždy problematický. A porovnání u internetových prodejců Vám nepomůže, protože nikdo neprodává všechny CK. A kromě toho je řada CK, která data v elektronickém formátu nemají, tedy ani nemají u prodejců své nabídky.