Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cestopisy

Karpathos - Větrná nostalgie

RozhodnutíKaždý máme někde svoji pradávnou kolébku. Zažíváme jakési De ja vu, když přijedeme do země, kde na nás při prvních krocích dýchne pocit, že jsme doma. Procestovala jsem mnoho zemí v Evropě i Asii, a věřím, že mne mnoho zážitků ještě čeká, ale mojí kolébkou je Řecko, konkrétně Kréta....

Karpathos 2013 - Se zatajeným dechem

Čtvrtá výprava na ostrov plná zážitků a setkání.

Karpathos 2012 - Se srdcem na dlani

Třetí putování po ostrově za odpočinkem i poznáním.

Karpathos

V roce 2009 jsem byla na karpathosu poprví. Líbilo se mi tam tak moc že v roce 2011 jsme tam letěli znova. Poprvé i podruhé jsme byli ubytovaní v Pigadii a hotel byl Akti. Napodruhé jsem se tak těšila že už na podzim jsem si psala knížečku kde bylo všechno o karpathosu. Deně jsem počítala za...

Pěší toulky Karpathosem

Několik tipů na pěší výlety v různých částech ostrova, pohodový výšlap na Profitis Ilias nad Achatou, krátký pochod soutěskou Flaskias a výstup na Profitis Ilias nad Olymposem jsme zvládli a stálo to za to!

Karpathos s hlavou v oblacích

Druhá návštěva ostrova, který tentokrát skryl svou drsnou tvář a zapomněl na bičování větrem. Prožili jsme tak nezapomenutelných 11 dní plných slunce, vůně pinií, krásných výletů a setkání s milými ostrovany, z nichž mnozí si nás kupodivu z předchozí návštěvy dobře pamatovali.

Karpathos 2010

Krásny ostrov s nádhernou prírodou, rozmanitými plážami, usmievavými ľuďmi a hlavne málo turistov s možnosťou relaxovať a vytvoriť si vlastný program.

Karpathos s větrem v zádech

Podzimní putování za krásami ostrova

Karpathos

Báječná dovolená na drsném, ale zároveň nádherném ostrově 5.9. -17.9.2008


Založit nový cestopis