Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lourdas

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lourdas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Lourdas

Letovisko Lourdas se nachází na jižním pobřeží Kefalonie a za pozornost stojí zejména kvůli dvěma skutečnostem. První je místo jako takové. Stavební boom se sem dosud nedostal, Lourdas si tak stále zachovává atmosféru malé ospalé rybářské vesničky. A druhou zajímavostí jsou pláže. Jsou překrásné, písečné s občasnými kamínky či oblázky, a táhnou se několik kilometrů daleko. Můžete zde tak najít rušnější místa s plným vybavením i naprostý klid a romantiku.

Vybavení letoviska Lourdas

V Lourdasu naleznete všechny základní obchůzky i zábavu. Jsou zde jak malé krámky a minimarkety, tak i dostatek taveren a restaurací. Celá oblast je krásně zelená, najdete zde mnoho stromů i další zeleně, místo je obklopené kopci, které dodávají Lourdasu velmi hezký vzhled  a zároveň ho částečně chrání před případným větrem. 

Co zde?

Kromě toho, že je Lourdas velmi vhodný pro lenošení a strávení klidné dovolené, je i velmi vhodným výchozím místem pro poznávání celé Kefalonie.

Tipy na hotel v letovisku Lourdas

Milos od 11 818 Kč se všemi poplatky

Studia Milos obklopená krásnou zahradou a s úchvatným výhledem na moře se nachází jen 50 m od pláže v letovisku Lourdas a přibližně 100 m od minimarketu, restaurací a centra letoviska.

1.

Vily Kefalonie

4 vily s bazénem leží 70 m od pláže a nabízí soukromí a nádherný výhled na moře.

2.

Karavados Beach

Klidné místo - Vesnička Karavados cca 2 km - Taverny a kavárny cca 400 m - Nákupní možnosti cca 2 km - Hlavní město Argostoli cca 12 km - Letiště Kefalonia cca 5 km

3.

Water Side

Penzion Water Side leží v Lourdas na ostrově Kefalonie, 150 m od pláže.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---