Důležité informace

7 min.

Důležité informace o prodeji zájezdů a dalších službách

Ceny zájezdů, slevy, speciální bonusy

Pokud cestovní kancelář nabízí jakékoliv bonusy a výhody, při zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám tyto výhody zůstávají. A to například včetně bonusů za stálého zákazníka. Slevy, které se na daný zájezd vztahují, najdete uvedené vždy u konkrétních zájezdů.

Kromě těchto slev, které můžete získat i u jiných prodejců, máte při zakoupení vybraných zájezdů přes stránky Řecko v detailech ještě nárok na speciální bonus až do výše 1,5 – 3% . Tento bonus poskytuje provozovatel těchto stránek a nárok na ní vzniká jen při zakoupení zájezdu přes Řecko v detailech. Informaci o výši možného bonusu Vám sdělíme po obdržení Vaší rezervace nebo poptávky. 

Proč zájezd přes Řecko v detailech ?

Zájezd můžete samozřejmě zakoupit kdekoliv. Cena zájezdu je u všech prodejců stejná. Pro zakoupení přes nás jsou dva hlavní důvody:

  • Zakoupením zájezdu přes naši společnost získáte zájezd za nejvýhodnějších podmínek. 
  • Poradíme Vám s výběrem - napište Vaše představy a my Vám najdeme místo a zájezd, co Vám bude vyhovovat nejvíce. Doporučované zájezdy vyhledáváme i z nabídek CK, které jiní prodejci nemají nebo které nemají internetové prodeje. Stačí nám na náš email zaslat základní požadavky a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.
  • Podpoříte tyto stránky. Pokud se Vám tyto stránky líbí, zakoupením zájezdu přes nás pomůžete s jejich dalším rozvojem, přidáváním informací, fotografií, cestopisů... Přinášíme Vám unikátní a nejpodrobnější informace o Řecku a řeckých ostrovech na jednom místě a zároveň se snažíme, aby tyto stránky nebyly plné blikajících a nepříjemných reklam. 

Zájezd je možné objednat několika způsoby:

1. klasické rezervace

Vyplněním rezervačního formuláře u vybraného hotelu / zájezdu (Řecko – přehled zájezdů). 


2. emailem či přes kontaktní formulář

Pokud jste si našli zájezd jinde na internetu (CK, jiní prodejci), zašlete nám email se jménem hotelu a vybraným termínem nebo nám zašlete přímo adresu Vašeho výběru zkopírovanou z prohlížeče. My se s Vámi pak spojíme ohledně přesné kalkulace a upřesnění všech detailů včetně výběru bonusu. Též můžete vyplnit formulář níže3. Pomůžeme Vám s výběrem

Pokud ještě nemáte přesně vybráno, zašlete nám emailem (nebo formulářem níže) Vaše požadavky. Najdeme Vám vhodné ubytování a zašleme Vám cenovou kalkulaci.

Vlastní výběr zájezdu a doporučení

Pokud máte pro Vaši dovolenou vybrané nějaké osvědčené místo nebo cestovku, není co řešit. Pokud jste však vybrali zájezd bez předchozí zkušenosti a chtěli byste si ověřit vhodnost Vašeho výběru, napište nám. Proč? Jsou tu tři důvody:

  • Často se stává, že klient nemá úplně všechny informace nebo jsou zavádějící a místo klidného letoviska má letovisko rušné a podobně.
  • Další věc, která ovlivňuje výběr, je dostupnost a známost CK. Pokud si vyberete konkrétní středisko a konkrétní hotel, může se stát, že v nabídce jiné CK je tento hotel o několik tisíc levnější. Známe nabídky většiny CK a to včetně těch, které normálně přes internet neprodávají, takže se o nich nedozvíte. Přesto nabízejí kvalitní a spolehlivé služby a ten samý zájezd můžete pořídit mnohem levněji.
  • Klienti si často vyberou ostrov nebo středisko, ale už jim tolik nezáleží na konkrétním ubytování. Nebo třeba neví, že si sice vybrali nějaké apartmány/studia od jedné CK, ale hned vedle je prakticky to samé od jiné CK, která má nižší ceny. Velmi často se také stává, že jsou ubytování za stejnou cenu, ale jedna CK má třeba speciální akci nebo časovou slevu, o které nevíte, takže zájezd může být třeba s deseti procentní slevou.

Pokud neznáte nabídky od 50ti CK, které do Řecka jezdí, je výběr nejvhodnější CK a nejvhodnějšího zájezdu vždy problematický. A porovnání u internetových prodejců Vám nepomůže, protože nikdo neprodává všechny CK. A kromě toho je řada CK, která data v elektronickém formátu nemají, tedy ani nemají u prodejců své nabídky.

Zastoupené cestovní kanceláře

Prodej zájezdů na tomto webu je zabezpečen Prodejcem specifikovaným níže. Prodejce má uzavřené smlouvy o zastupování a spolupráci téměř se všemi cestovními kancelářemi, které zájezdy do Řecka a na Kypr organizují (dále jen CK). Mezi nejznámější  patří například VTT, Alex, Exim Tours, Čedok, FiroTour, Alexandria, Melissa, Travel 2002, Kovotour, Shenkos a desítky dalších cestovních kanceláří (seznam je zde).

Všechny cestovní kanceláře, které zde zájezdy nabízejí, nás informovaly o tom, že mají sjednané pojištění proti úpadku.

Při zprostředkování prodeje zájezdů jsme povinni se řídit pravidly a pokyny jednotlivých cestovních kanceláří, veškerá organizace zájezdu (placení záloh, doplatky, zasílání cestovních pokynů, slevové programy …) je stejná, jako kdybyste zájezd kupovali přímo u pořádající CK.

Nenašli jste zde požadovaný zájezd nebo Vaší oblíbenou CK?

Pokud jste zde konkrétní zájezd nenašli nebo nemůžete najít nabídku konkrétní CK a přesto byste chtěli využít námi poskytovaných výhod a podpořit tento informační portál, je to možné také. 

Napište nám, jaký zájezd od jaké CK jste si vybrali, a my Vám ho zajistíme. Pokud jste si někde vybrali zájezd, ale neznáte pořádající CK, také nevadí. Pošlete nám odkaz na stránku se zájezdem nebo popis zájezdu a my vše zjistíme a zajistíme.

Vše lze samozřejmě vyřídit i telefonicky. Zavolejte nám nebo nám zašlete Vaše číslo a my Vám zavoláme.

Jak je speciální bonus od stránek Řecko v detailech poskytován?

Odpovídající bonus k vybraným zájezdům Vám vyplatí tento portál převodem na účet v okamžiku realizace zájezdu. Výše bonusu může být až 5.000 a závisí na typu zájezdu a pořádající CK. Přesnou výši bonusu Vám vždy sdělíme dle konkrétního zájezdu.

Prodej zájezdů - identifikační údaje a podmínky

Prodej zájezdů je zajišťován společnostmi ZitekGroup s.r.o., IČO 48041181, nebo fyzickou osobou Petr Zítek, IČO 68384947 dle těchto obchodních podmínek. Prodejce působí jako cestovní agentura a se všemi společnostmi má uzavřené řádné smlouvy o zastupování a je oprávněn prodávat zájezdy jménem pořádajících CK. Zobrazení pořádající CK je u každého zájezdu, ceny u zájezdů jsou vždy ceny dodané pořádající cestovní kanceláří.  

Čtěte také:

Naše tipy na zájezdy