Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Důležité informace

Důležité informace o prodeji zájezdů a dalších službách

Ceny zájezdů, slevy, speciální bonusy

Pokud cestovní kancelář nabízí jakékoliv bonusy a výhody, při zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám tyto výhody zůstávají. A to například včetně bonusů za stálého zákazníka. Slevy, které se na daný zájezd vztahují, najdete uvedené vždy u konkrétních zájezdů.

Kromě těchto slev, které můžete získat i u jiných prodejců, máte při zakoupení zájezdu přes stránky Řecko v detailech ještě nárok na speciální bonus až do výše 1,5 – 3% . Tento bonus poskytuje provozovatel těchto stránek a nárok na ní vzniká jen při zakoupení zájezdu přes Řecko v detailech. Více informací o slevách najdete na stránce BONUSY jen od nás.

Zastoupené cestovní kanceláře

Prodej zájezdů na tomto webu je zabezpečen Prodejcem specifikovaným níže. Prodejce má uzavřené smlouvy o zastupování a spolupráci téměř se všemi cestovními kancelářemi, které zájezdy do Řecka a na Kypr organizují (dále jen CK). Mezi nejznámější  patří například VTT, Alex, Exim Tours, Čedok, FiroTour, Alexandria, Melissa, Travel 2002, Kovotour, Shenkos a desítky dalších cestovních kanceláří (seznam je zde).

Všechny cestovní kanceláře, které zde zájezdy nabízejí, nás informovaly o tom, že mají sjednané pojištění proti úpadku.

Při zprostředkování prodeje zájezdů jsme povinni se řídit pravidly a pokyny jednotlivých cestovních kanceláří, veškerá organizace zájezdu (placení záloh, doplatky, zasílání cestovních pokynů, slevové programy …) je stejná, jako kdybyste zájezd kupovali přímo u pořádající CK.

Proč zakoupit zájezd přes tyto stránky Řecko v detailech?

Důvodů, proč zakoupit zájezd přes naše stránky, je více:

  • Zájezd Vás díky speciálnímu bonusu od těchto stránek vyjde nejvýhodněji. Protože Vám zůstává nárok na všechny slevy a akce od CK, tak po započtení naší slevy Vás zájezd vyjde dokonce levněji, než při zakoupení přímo u CK, viz. Ceny zájezdů - ukázkové kalkulace
  • Podpoříte tento web - pokud se Vám tento web líbí a pomohl Vám k dovolené zjistit vše, co jste potřebovali, pomožte nám ho dále rozvíjet a doplňovat další informace, fotografie, cestopisy ...  
  • Poradíme Vám s výběrem - napište Vaše představy a my Vám najdeme místo a zájezd, co Vám bude vyhovovat nejvíce. Doporučované zájezdy vyhledáváme i z nabídek CK, které jiní prodejci nemají nebo které nemají internetové prodeje.
  • Zájezd vyberete a zakoupíte v klidu od svého počítače, nemusíte nikam chodit, nic shánět, nic zařizovat 

Nenašli jste zde požadovaný zájezd nebo Vaší oblíbenou CK?

Pokud jste zde konkrétní zájezd nenašli nebo nemůžete najít nabídku konkrétní CK a přesto byste chtěli využít námi poskytovaných výhod a speciální slevy od těchto stránek, je to možné také. Způsoby objednání zájezdů s Extra Bonusem najdete na stránce BONUSY jen od nás.

Napište nám, jaký zájezd od jaké CK jste si vybrali, a my Vám ho zajistíme. Pokud jste si někde vybrali zájezd, ale neznáte pořádající CK, také nevadí. Pošlete nám odkaz na stránku se zájezdem nebo popis zájezdu a my vše zjistíme a zajistíme.

Napsat, jaký zájezd jste si vybrali a chcete k němu od nás kalkulaci

Vše lze samozřejmě vyřídit i telefonicky. Zavolejte nám nebo nám zašlete Vaše číslo a my Vám zavoláme.

Jak je speciální bonus od stránek Řecko v detailech poskytován?

Odpovídající bonus Vám vyplatí tento portál převodem na účet v okamžiku realizace zájezdu. Výše bonusu může být až 5.000 a závisí na typu zájezdu a pořádající CK. Přesnou výši bonusu Vám vždy sdělíme dle konkrétního zájezdu.

Prodej zájezdů - identifikační údaje a podmínky

Prodej zájezdů je zajišťován společnostmi ZitekGroup s.r.o., IČO 48041181, nebo fyzickou osobou Petr Zítek, IČO 68384947 dle těchto obchodních podmínek. Prodejce působí jako cestovní agentura a se všemi společnostmi má uzavřené řádné smlouvy o zastupování a je oprávněn prodávat zájezdy jménem pořádajících CK. Zobrazení pořádající ck je u každého zájezdu. V Kalkulaci ceny v textu Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. klikněte na CK, jméno pořádající CK se zobrazí v samostatném okně.