Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cyprotel Almyros Hotel

Hotelový areál Cyprotel Almyros, navozující atmosféru tradiční ostrovní vesničky, byl postavený v roce 2005. (Původní název tohoto komplexu byl Almyros Village). Nachází se v klidném prostředí, obklopen upravenými zahradami, v těsné blízkosti mořského pobřeží, v oblasti zvané Almyros Beach, Acharavi, Korfu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cyprotel Almyros Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cyprotel Almyros

Hotelový areál Cyprotel Almyros, navozující atmosféru tradiční ostrovní vesničky, byl postavený v roce 2005. (Původní název tohoto komplexu byl Almyros Village). Nachází se v klidném prostředí, obklopen upravenými zahradami, v těsné blízkosti mořského pobřeží, v oblasti zvané Almyros Beach. Řecké slovo "Almyros" znamená slaný. Zdejší oblast je známá svou chráněnou přírodní rezervací u poloslaného jezera Antinioti, které je domovem rybám, obojživelníkům, ptákům (96 vzácných druhů). Jezero Antinioti je proslavené z knih od G. M. Durella, který pobýval na ostrově několik let. Letovisko Acharavi, kde jsou též nákupní a zábavní možnosti, je vzdáleno cca 2 km (je možné dojít po pláži nebo po silnici - cca 30 minut chůze), taxi vyjde na cca 6 €/jedna cesta. V tomto letovisku je známá zdejší atrakce - vodní park Hydropolis (celodenní vstupné pro dospělé cca 15€, pro děti 5 až 12 - cca 10€). Během pobytu doporučujeme pronajmout si auto a podnikat výlety do okolí, za návštěvu určitě stojí letovisko Kassiopi - malebná rybářská vesnička (cca 10 minut jízdy), Sidari (cca 15 minut jízdy), zátoka Agios Spyridon (cca 5 minut jízdy), s kostelem St. Ekaterini z 18. století, s pozoruhodnými freskami. Nedaleko této zátoky se nachází most, který vede k jezeru Antinioti, kde je nádherná písčitá pláž Yaliskari Beach, kterou turisté využívají především jako nudistickou. Taxi z hotelu Almyros Beach do Kassiopi vyjde na cca 17 €/jedna cesta. Nejbližší minimarket je od hotelu cca 5 minut chůze. Linkovým autobusem (zelené autobusy) je možné pohodlně cestovat z Acharavi do hlavního města (cca 40 km, cca 1 hodina jízdy, cena cca 3,30€/jedna cesta, taxi vyjde na cca 55€/jedna cesta). Z hotelové střední terasy se naskýtají velmi pěkné romantické výhledy na západ slunce a vrcholky v Albánii nebo na opačné straně pohoří Pantokrator.

Služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek, výtah (jen v hlavní budově), 2 konferenční sály, internetový koutek (cca 0,50€/10 minut), vnitřní a venkovní bar, bar na terase, vnitřní restaurace s venkovním posezením na terase, venkovní střešní restaurace a la carte (konzumace zde za poplatek), venkovní kavárna na terase, minimarket, klenotnictví, velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek cca 1€/den/kus. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 15€/den, cca 30€/3 dny).

Kapacita hotelu Cyprotel Almyros

Areál Cyprotel Almyros je tvořen 17 jednopatrovými budovami ve stylu vilek. Celkem je zde 160 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu mezoneta - tyto pokoje jsou za příplatek, jsou zde celkem 3 pevná lůžka a jedna přistýlka nebo 2 pevná lůžka a 2 přistýlky. Mezoneta se skládá z ložnice v přízemí a vyvýšeného pokoje dostupného po schodišti; klimatizace, sociální zázemí, balkón nebo terasa jsou společné). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén nebo areál hotelu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Některé pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Jednolůžkové pokoje jsou též jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, Formou ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětský koutek, 2 tenisové hřiště (zdarma včetně zapůjčení raket a míčků - jen za vratný depozit), hřiště na basketbal (zdarma), hřiště na minifotbal (5x5 m - zdarma), plážový volejbal, stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), šipky, stolní hokej a el. hry (za poplatek cca 0,50-1€/hra). Jednoduše vybavené fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek), různé masáže (na vyžádání, za poplatek - masáž zad - cca 24€/20 minut, relaxační masáž - cca 28€/25 minut, celé tělo - cca 45€/50 minut, aromaterapie - cca 48€/50 minut). Hotel organizuje během hlavní sezóny v průběhu dne animační programy pro děti i dospělé (v cizím jazyce). Pronájem jízdních kol (cca 7€/den).

Hlavní výhody hotelu Cyprotel Almyros

- klidné prostředí
- nádherné západy slunce
- milý personál

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.