Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimitrakis

Apartmány Dimitrakis v malebném letovisku Kassiopi s malým přístavem a možnostmi další zábavy, na ostrově Korfu, poblíž krásné oblázkové pláže, jsou vhodným tipem pro klienty, kteří vyhledávají klid, romantiku a snadný přístup na pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimitrakis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Dimitrakis

Vilka s apartmány Dimitrakis stojí v mírném svahu jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle buď po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

Ubytování

ve vilce Dimitrakis jednoduše vybavené apartmány se zastíněnými prostornými balkóny, odkud je okouzlující výhled na moře a na záliv Kassiopi. Apartmány jsou ve zvýšeném přízemí nebo 1. patře. Vzdušné apartmány mají dvě ložnice se čtyřmi lůžky a jsou vybaveny WC, sprchou, kuchyní (včetně sporáku, základního nádobí a ledničky s mrazákem) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení vilky Dimitrakis

apartmány jsou dobrou volbou pro všechny, kteří vyhledávají ubytování se snadným přístupem na pláž. Velkou předností je krásný výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže Kassiopi: cca 100 m. od centra Kassiopi: cca 300 m. od přístavu Kassiopi: cca 500 m.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří taverna Three Brothers

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.