Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dora I

Sympatický dům Dora I. se nachází v klidné časti letoviska Kavos na Korfu, zvané Agios Petros. Od rušného centra Kavosu je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky. Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 500 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dora I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita Dora I:

10 studií a 1 apartmán

Popis domu Dora I a ubytování:

Sympatický dům Dora I. se nachází v klidné časti letoviska Kavos, zvané Agios Petros. Od rušného centra Kavosu je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky.  Dům Dora I poskytuje ubytování ve 2-lůžkových studiích - v některých s možností 1 přistýlky a 4-lůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí. Každý z pokojů je vybaven jednoduchým dřevěným nábytkem, kuchyňkou (základní nádobí, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednička) a vlastním sociálním zařízením. Všechna studia mají balkón, kromě apartmánu, který má k dispozici terasu.

Pláž u Dora I

Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 500 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.